Adana’da Ayakkabı Siparişi Yapan Yer ve Firma / Asil Kundura

Adana’da Ayakkabı Siparişi Yapan Yer ve Firma / Asil Kundura

Ayak yapıları taraklı ve ince olan kişilerde özel ve hazır ayakkabı modeli bulmak zordur. Bunun nedeni ise kalıp olarak standart çıkan hazır ayakkabılar için bu tarz ayağa sahip olanlar problem yaşamaktadır. Bu sebeple özel ayakkabının hazırlanması en doğru seçenek olacaktır. Ayağınızın fiziki yapısına en doğru biçimde gerçekleştirilen özel ayakkabılar ayağınızı göre olacağı için hiçbir problem olmadan ayak sağlığınız için ve rahatlık adına önemli bir tercih nedenidir. Özel ayakkabı siparişi beğenmiş olduğunuz bir ayakkabı modelinin piyasada ayağınıza uygun numara ve biçimde bulamadığınızda en doğru seçenek olacaktır. Özel sipariş ayakkabı konusunda nişan, düğün, balo gibi özel gün ve gecelere ait ayakkabılar yaptırabileceğiniz gibi normal günlerde iş ve özel hayatınız içinde profesyonel ayakkabı tasarımı hizmetimizden faydalanabilir. Özel sipariş ayakkabı yaptırmak isterseniz özel ayakkabı siparişi sitemiz üzerinden dilerseniz asil kundura resmi sitesinden özel olarak ayakkabı siparişi hizmetimizden faydalanabilirsiniz Asil Kundura özel ayakkabı siparişinden daima ayakkabınızın daha sağlam ve kaliteli olması adına hizmet sağlarken, profesyonellikle ayak sağlığına büyük önem veriyor.

 

bayan-ayakkabi-siparisi

 

Adana’da özel ayakkabı siparişi yapan yerler için asil kundura 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş hattı ile size hizmet vermekte. Adana’da sipariş ayakkabı yaptırmak ve istediğiniz modeli ayağınıza uygun şekilde hazırlatmak için Asil Kundura ile iletişime geçebilirsiniz. Adana’nın ilçeleri ve merkezinde ikamet eden kişiler, piyasada arayıp da bulamadığı, beğenip de ayak numarasını temin edemediği her ayakkabı modeline artık çok daha kolay biçimde kavuşabilecek.

 

erkek-ayakkabi-siparisi

 

Adana’nın herhangi bir ilçe veya beldesinde bulunan biri istediği modeli bulunduğu yerde veya merkezde bulamayabiliyor. İşte aramış olduğunuz ayakkabı modeli böylece ayağınıza gelecek. Üstelik dilediğiniz ayak numarasında ve istediğiniz renk ve modelde ayakkabınıza kavuşabileceksiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi