45 Numara Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

45 Numara Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Çok hoşunuza giden bir ayakkabı gördünüz. Fakat bu ayakkabının ayağınıza olması imkansız mı? Ayak numaranıza uygun bir ayak numarası bulamıyorsanız artık kederlenmenize gerek yok. Sizin ayağınıza özel ayakkabı yapıyoruz. Üstelik büyük numara ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için özel ayakkabı sistemimiz hizmet veriyor. Büyük numara ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için 40-41-42-43-44-45 numaradan başlayıp 48-49-50 numaraya kadar istediğiniz ölçüde özel ayakkabı ve özel bot siparişi verebilirsiniz. Şimdi 45 numara özel ayakkabı siparişi yapan bir firma olmamızın yanısıra 46,47 numara ayakkabı, bot ve çizme modelleri ile de hizmet veriyoruz.

 

45 Numara Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

45 Numara Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

 

Türkiye’de büyük numara ayakkabı denince ilk akla gelen firma olmamızın yanısıra dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz renk ve stilde hazırlıyor, belirtilen sürede adresinize gönderiyoruz. Büyük numara bayan ayakkabı siparişi arayışında bulunan bayan müşterilerimiz için info@asilkundura.com.tr mail adresimizden veya 05345267907 numaralı özel ayakkabı siparişi hattımızdan da iletişimde bulunarak büyük kalıp ayakkabı siparişi verebiliyorlar. 

 

45 Numara Özel Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

45 Numara Özel Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

 

45 Numara Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Şimdi size büyük numara ayakkabı siparişi vermenin püf noktalarını anlatacağız. Topuklu ve platformlu büyük numara ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz de 45 numara ayakkabı yaptırabilirler. 45 numara ayakkabı siparişi vermek için öncelikle yapılması gereken yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim numarasına whatsApp üzerinden ayak numaranızı, yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini göndermeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi