45 Numara Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura

45 Numara Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura

Sürekli olarak büyük numara ayakkabı aramaktan bıkıp usandıysanız Asil kundura, sizin bu arayışınıza çözüm oluyor. 45 numara ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterileri için ayağa uygun modelleri sizler için hazırlıyor. Mağaza ve dükkanları dolaşıp ayağınıza uygun ayakkabı modelini bulamadıysanız, bulduğunuz ayakkabının dilediğiniz ayak numarası yoksa Asil kundura sizin imdadınıza yetişerek dilediğiniz ayak numarasında özel ayakkabı siparişi yapıyor. 45 numara bot siparişi vermek isteyenler için de kış sezonuna yönelik çalışmalar yapıyor. Siz yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını info@asilkundura.com.tr mail adresine veya 0534 526 79 07 whatsapp sipariş numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Özel günlerde giyebileceğiniz ayakkabı siparişleri için de özel çalışma yapan bu firma, gizli topuk ayakkabı, gelinlik ayakkabı siparişi, erkek bot siparişi, bayan bot siparişi, ortopedik ayakkabı alanlarında da hizmet vermektedir. 30 numaradan 50 numaraya kadar dilediğiniz ayakkabı modelini yaptırabilirsiniz.

 

45 VE ÜZERİ BÜYÜK NUMARA AYAKKABI SİPARİŞİ

 

Büyük ve küçük numara ayakkabı siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Türkiye’nin her iline ve tüm ilçelerine sipariş ayakkabı hizmeti vermekten gurur duyan Asil Kundura, ortalama 1 hafta gibi kısa bir süre içinde sipariş ayakkabınızı hazırlayıp adresinize gönderiyor. Büyük numara erkek bot siparişi hizmetinde profesyonel üretimin yanısıra ayak sağlığına büyük bir önem veren Asil kundura, kaliteyi adeta ayağınıza hazırlıyor. Sahibi olacağınız ayakkabının uygunluğu kadar dikkat edilmesi gereken konu, kalitesidir. Ayakkabının kalitesi ne kadar düşükse o kadar ayağınız ve sağlığınız için risk taşır. Nasır ve mantar gibi ayak problemlerinin oluşmasına zemin hazırlayan kalite değeri düşük ayakkabılardan olabildiğince kaçınmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli bir malzeme ile doğru ve profesyonel işçilik kullanılarak ortaya konulan ayakkabı, ayak sağlığı ve rahatlık için oldukça önemlidir.

büyük numara ayakkabı siparişi

büyük numara ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi