33 Numara Topuklu Ayakkabılar Nerede Bulunur?

33 Numara Topuklu Ayakkabılar Nerede Bulunur?

Piyasada küçük numara ayakkabı arayanlar özellikle ayak numarasına uygun ayakkabı bulamamaktan şikayet eder. Kadınların topuklu ayakkabı modelleri içinde 33 numara ayakkabıyı tercih edip de bulamaması küçük numara ayaklar için büyük sorun oluştururken Asil Kundura özel ayakkabı sipariş sistemiyle bu sorunları ortadan kaldırıyor. Yalnızca 33 numara kadın ayakkabıları ile kalmamakla birlikte 34-35-36 numara gibi diğer aranan küçük ayaklara özel ayakkabı sipariş hizmeti de sağlanmaktadır. Kaliteli ayakkabı hizmetini dilediğiniz modellerle ayağınıza sunarken birinci sınıf kaliteyi çok özel malzemelerle oluşturarak hazırlıyoruz.

 

Küçük Numaralı Topuklu Ayakkabılar (33 Numara)

 

Ayak numaranız küçük olabilir, fakat piyasada her ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasında bulabilmeniz için Asil Kundura’nın kişiye özel Ismarlama Ayakkabı sisteminden faydalanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Küçük Numara Ayakkabı Sipariş

Küçük Numara Ayakkabı Sipariş

 

Ayakkabının kaliteli bir üretimden çıkması için bilinen ve kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti veren güvenilir yerlerden yaptırmak ve temin etmek önemlidir. Asil Kundura’nın kadınlara özel küçük numara ayakkabı imalatı ile herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir ayakkabıyı sipariş vererek temin edebilirsiniz.

 

Küçük Numara Topuklu Ayakkabı Modelleri

Küçük Numara Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Ayak numarası gibi topuk boyunu da istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Üstelik ayağında nasır, topuk dikeni ve kemik gibi taraklı sorunlar bulunan kadın müşterilere özel çalışmalar da yapılabilmekte. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayağınızın üstten fotoğrafını 0534 526 79 07 numara olan WhatsApp ayakkabı özel sipariş sistemimizden güven içinde göndermeniz siparişinizi vermeniz için yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi