Zonguldak’ta Ortopedik Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura (67)

Zonguldak’ta Ortopedik Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura (67)

Ayağınıza göre bir ayakkabıyı bulmakta zorluk çekiyorsanız, ortopedik bir ayakkabı ararken ayak numarası ayağınıza uymuyorsa, Asil Kundura’nın hizmetlerinden haberdar olmanızın vakti gelmiş demektir. Türkiye’nin her noktasına ayakkkabı siparişi hizmeti ile adından sıkça söz ettiren bu firma, Zonguldak’ta ortopedik ayakkabı siparişi yaptırmak isteyen değerli müşterileri için hizmet sağlarken, Zonguldak ilçelerine de özel sipariş ayakkabı hizmeti veriyor. Sadece ortopedik ayakkabı değil, gelinlik ayakkabı siparişi, erkek ve bayan ayakkabı siparişinin yanısıra bot modelleri ile de aradığınız her ürün çeşidini bulabilir, istediğiniz bir modeli de özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Zonguldak’ın Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Ereğli, gibi önemli ilçelerinden gelen ayakkabı siparişlerini de profesyonel ekip çalışması, 1. sınıf malzeme ile hazırlanarak belirtilen teslimat süresi içinde hazırlanıp adrese gönderiliyor. Zonguldak’ta ortopedik ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı ile iletişim kurabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi