Yurt İçi Ve Yurtdışına Toptan Ayakkabı Üretimi – Siparişi

Yurt İçi Ve Yurtdışına Toptan Ayakkabı Üretimi – Siparişi

Gurbette yaşayan birçok insanlarımız için kişiye göre özel bir ayakkabı tercihlerinde özel olarak ayakkabı sipariş hizmeti verebilmekteyiz. Üstelik olarak diledikleri gibi ayakkabı modelini istedikleri ayak numarasına göre özel olarak yapmakta olup hazırlıyoruz. Türkiye‘den Almanya‘ya, Fransa‘ya, RusyaİtalyaBelçikaAvusturya‘ya kadar birden çok özel ayakkabı siparişlerinizi hazırlayarak gönderebilmekteyiz. Sizler yaptırmak istemiş olduğunuz ayakkabı modellerinizi bize WhatsApp, Bip, Telegram 0534 526 79 07 müşteri destek hattı üzerinden sipariş vermeniz için yeterli olabilmektedir.

Özel Üretim Ismarlama Ayakkabı

Yurt Dışı Ismarlama Yapımı

Münih ya da Kopenhag‘da ikamet eden biri için kişiye göre özel ayakkabı siparişi zor gibi görünse de Türkiye’den yurt dışına ayakkabı siparişi verilerek temin edebilmeniz mümkündür. Üstelik herhangi bir yerde görmüş olduğunuz ve beğendiğiniz farklı bir modeli de sizlere özel olabilecek bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm ürünler birinci sınıf bir kalite ile gerçek deriyle hazırlanmakta olup tamamen memnuniyet esaslı ısmarlama ayakkabı hizmeti sunulmaktadır. Asil Kundura‘nın yurt dışına ayakkabı sipariş sisteminden info@asilkundura.com.tr mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Özel El Yapımı Ismarlama Ayakkabı Üretimi

Yurt Dışına Ortopedik Ayakkabı

Ayağınızda bulunan kemik ya da tarak gibi sorunları bulunmakta olanlar için yurt dışına ayakkabı sistemi ile özel bir ayakkabı yapmaktadır. Ayrıca ayağında kısalık veya şekil bozukluğu bulunanlar da ölçü ve detay belirterek gizli topuklu ayakkabı ve diğer hizmetlerden yararlanabilmek de mümkündür. Sizler de kişiye göre özel ortopedik ayakkabı siparişi hizmetinden yurt dışından yararlanabilmek isterseniz eğer Asil Kundura’dan detaylı bir bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi