Yurt Dışına Ayakkabı Siparişi

Yurt Dışına Ayakkabı Siparişi

Gurbette yaşayan vatandaşlarımız için kişiye özel ayakkabı tercihlerinde özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyoruz. Üstelik diledikleri ayakkabı modelini istedikleri ayak numarasına göre özel olarak yapıp hazırlıyoruz. Türkiye‘den Almanya‘ya, Fransa‘ya, Rusya, İtalya, Belçika, Avusturya‘ya kadar özel ayakkabı siparişlerinizi hazırlayarak gönderiyoruz. Sizler yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini bize whatsApp üzerinden belirtmeniz sipariş vermeniz için yeterli oluyor.

 

Yurt Dışı Ismarlama Ayakkabı

 

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ülkemizden özel olarak temin etmek ve yaptırmak istedikleri ayakkabıları kişiye özel olarak yapıp hazırlıyoruz. Kişiye özel ısmarlama ayakkabı hizmetinden faydalanabilmek için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ısmarlama ayakkabı sipariş sistemi üzerinden bilgi alabilir, ayakkabılarınızı yaptırabilirsiniz. Münih ya da Kopenhag‘da ikamet eden biri için kişiye özel ayakkabı siparişi zor gibi görünse de Türkiye’den yurt dışına ayakkabı siparişi vererek temin edebilmeniz mümkün. Üstelik herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz farklı bir modeli de size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm ürünler birinci sınıf kalitedeki gerçek deri ile hazırlanırken tamamen memnuniyet esaslı ısmarlama ayakkabı hizmeti sunulmakta. Asil Kundura‘nın yurt dışına ayakkabı sipariş sisteminden info@asilkundura.com.tr mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

 

Yurt Dışına Ortopedik Ayakkabı

 

Ayağınızda kemik ya da tarak gibi sorunları bulunanlar için yurt dışına ayakkabı sistemi ile özel ayakkabı yapıyor. Ayrıca ayağında kısalık ya da şekil bozukluğu bulunanların da ölçü ve detayları belirterek gizli topuklu ayakkabı ve diğer hizmetlerden yararlanabilmesi de mümkün. Sizler de kişiye özel ortopedik ayakkabı siparişi hizmetinden yurt dışından yararlanmak istiyorsanız Asil Kundura’dan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi