Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri

Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri

Efsane ayakkabı topuk modellerinin en başında gelen yumurta topuk modelleri, ayakkabının atası gibi görünse de günden güne kendini yenileyen bir konumda. Her yıl farklı bir stil ve görünüm ile sürekli yenilik peşinde olan yumurta topuklar, tasarım harikası olarak bilinen erkek ve bayan yumurta topuk ayakkabı modelleri ile meraklılarının gözdesi. Kısa ve uzun yumurta topuk ayakkabılar, erkeklerin ve zarafet severlerin tercihi. Tabi klasik ayakkabıdan ziyade sıradışı bir görünüm isteyenler, alışkanlıklar ve ayak rahatlığı, beraberinde bu stilin kitlelerini oluşturmakta. Türkiye’nin her yerine ve 81 ilde yumurta topuk ayakkabı siparişi hizmeti veren firmamız ile iletişim sağlayarak dilediğiniz bayan veya erkek yumurta topuk ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Tasarım harikası ürünlere ve hayalinizdeki ayakkabı modeline kavuşmak istiyorsanız yapmanız gereken, sahip olmak istenilen ayakkabı modelinin bir görselini ve ayak numaranızı bize mail veya aşağıda yer alan whatsapp numaramızdan bildirmeniz yeterli görünmekte. Ayakkabı siparişi alanında ülkemizin dört bir noktasına profesyonel hizmeti 1. Sınıf kalitede sağlayan firmamız, sizlerin hizmetinde. Kahverengi, taba, siyah ve diğer belirleyebileceğiniz tüm renk ve modellerde ayakkabı, bot ve çizme siparişi hizmeti verirken, amacımız kaliteyi ayak sağlığınız ile bütünleştirmektir.

Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri

Yumurta Topuk Ayakkabı Modelleri

30-31-32 numara gibi küçük numara ayakkabılardan 43-44-45-46-47-48 numara gibi büyük ve bulunması zor ayak numara modellerini de sizler için hazırlayabiliyoruz. Ayağında kısalık, kemik, tarak şeklinde problem yer alan ziyaretçilerimiz için de özel çalışma yapılabilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi