Yüksek Platform Tabanlı Bot Siparişi

Yüksek Platform Tabanlı Bot Siparişi

Piyasada platformlu yüksek tabanlı bot modelleri araştırırken özellikle ayağa uygunluğu çok önemli. Ayakkabı, bot ve çizme seçiminde ayağınızın şekil yapısı kemikli, taraklı, geniş, dar yapılı ya da şekil bozukluğu bulunuyorsa ve bu durumdan hayli muzdarip bir durum yaşıyorsanız, Asil Kundura yüksek platform tabanlı bot siparişi konusunda sizlerle. Herhangi bir alışveriş merkezinde gezerken ya da bir internet sitesinde çok hoşunuza giden bot, çizme veya ayakkabı modelini “acaba ayağıma uygun ayakkabıyı nasıl yaptırırım” diye kara kara düşünürken sizlerin imdadına özel sipariş ayakkabı hizmeti ile koşuyoruz.

 

En Çok Tercih Edilen Bot Modelleri

 

Havalar soğudu ve ayağıma uygun bot bulamıyorum derdinde iseniz, ayağınızın şekil yapısına uygun şekilde özel bot siparişi yaparak sizlere özel ayakkabı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için en çok tercih edilen bot modelleri konusunda en özel bay ve bayan platform tabanlı bot modelleri ile özel deri bot siparişi konusunda yardımcı olmak için buradayız.

 

Bayan Platform Tabanlı Botlar

 

Kadınlar için özel tasarım bot modelleri arasında en çok ilgi gören seçenekler, platformlu botlar ve taban yüksekliği istenilen seviyede olabilmesi. Bayanların platformlu bot modellerinin seçiminde estetik görünümü kadar ayağa uygunluğuna da bakmakta. Böylesi bir durumda ayakkabı, çizme ya da bot modellerinin tercih edilmesi noktasında platform yüksekliği, insanların talep ettiği yükseklikte hazırlanabilmeli.

Görsellerde de görüldüğü üzere trend ve yılın en çok ilgi gören bot modelleri arasından seçilen platform topuklu bayan bot modellerinin taban kalınlığı ve iç gizli yüksekliği, sizlerin talebine göre özel olarak hazırlanabiliyor.

 

Gizli Platformlu Bot Siparişi

 

Boy sorunu bulunan kişiler için vazgeçilmez bir seçenek olarak görülen gizli platformlu bot modelleri, özel yükseklik tercihleri arasında dilediğiniz uzunlukta ayarlayıp özel platformlu sipariş bot yaptırabiliyorsunuz.

Sizler de herhangi bir yerde gördüğünüz platformlu bot modelini özel olarak sipariş verebilir, istediğiniz uzunlukta sipariş bot sisteminden yaptırabilirsiniz. Özel ayakkabı sipariş hizmetinden istediğiniz ayakkabı, çizme, bot siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi