Yılan Derisi Ayakkabı Modelleri

Yılan Derisi Ayakkabı Modelleri

Farklı ve sıradışı görünüme sahip deri çeşitleri hemen hemen her yerde ulaşabileceğiniz türlere sahip. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve pahalı satışlarda bulunan internet sitelerinde görebileceğiniz Yılan Derisi Ayakkabılar için birbirinden farklı ayakkabı seçeneklerini sizler için sıraladık. Özellikle erkek ve bayan ayakkabı trendleri arasında bulunan yılan derisi ile hazırlanmış ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz bir ayakkabıyı da özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

Erkeklere Özel Yılan Derisi Ayakkabılar

 

Havalar ısındıkça erkeklerin kıyafetin altına zarif ve estetik görünümlü ayakkabı tercihleri artmakta. Üstelik yılan derisi ile hazırlanan ayakkabılar yükselişe geçti diyebiliriz. Deri kalitesi kadar sıradışı bir görünüme sahip olan yılan derisinin parlak ve mat seçenekleri de mevcut. Özel olarak hazırlanan bu deri çeşidinin kösele taban ile yoğun olarak kullanıldığı da bilinmekte.

Erkeklere Özel Yılan Derisi Ayakkabılar

Erkeklere Özel Yılan Derisi Ayakkabılar

Erkek kösele ayakkabı modellerinin yılan derisi ile estetik bir görünüme sahip olması ile bu modellerden beğendiğiniz bir ayakkabıyı özel olarak da sipariş verip yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı özel ayakkabı sipariş hattını arayabilirsiniz.

 

Kadınlara Özel Yılan Derisi Ayakkabı Modelleri

 

Estetik sahibi bir ayakkabının kadınlar için özel üretim ile hazırlanmış olması ile kıyafete uygunluğu önemlidir. Yılan derisi bayan ayakkabılara olan son dönemdeki ilgi artışını da hesaba katacak olursak istediğiniz ayakkabıyı özel sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

Bayanlara Özel Yılan Derisi Ayakkabılar

Bayanlara Özel Yılan Derisi Ayakkabılar

Topuklu kadın ayakkabıları kadar stiletto modeller de yılan derisi ile hazırlanabilmekte. Sizler de istediğiniz yılan derisi ayakkabıları istediğiniz renk ve modele uygun şekilde yaptırabilirsiniz.

Gerçek Yılan Derisi Nasıl Anlaşılır?

Derinin gerçek mi yoksa suni mi olup olmadığı konusunda tereddüt yaşayanlar için gerçek yılan derisi özellikleri neler detaylarından bahsedelim. Kaliteli yılan derisinin öncelikle pulları bulunurken bu pullar yardımı ile kalitesini tanıyabilirsiniz. Baskı ve düz bir görünüme sahip olan sahte yılan derisi bu anlamda hemen kendini ele verecektir. Gerçek yılan derisi ile yapılmış ayakkabıları nereden bulabilirim diyenler için Asil Kundura’dan yılan derisi ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi