Yıl Sonu Damat Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Yıl Sonu Damat Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Bu yılın son günlerinde en çok tercih edilen ayakkabılar ile birlikte trend ayakkabıları araştıran siz değerli ziyaretçilerimiz için özel bir yazı hazırladık. Sıradışı damat ayakkabı modelleri arasından 20017 – 2018 ayakkabı sezonu için en çok ilgi gösterilen renk ve seçenekleri sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle de Yıl Sonu Damat Ayakkabıları ve Özel Ayakkabı Modelleri için dilediğiniz renk ve seçeneği özel olarak sipariş verebilirsiniz.

 

2017 – 2018 Yıl Sonu Erkek Ayakkabı Modelleri – Özel Trendler

 

Bu yıla damgasını vuran en şık ve trend erkek ayakkabı modelleri arasından özel damat ayakkabısı almak ve ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel bir araştırma yaptık. Sizler de herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz özel erkek ayakkabı modelini sipariş verebilirsiniz.

 

Erkeklere Özel Damat Ayakkabısı Modelleri - 1

Erkeklere Özel Damat Ayakkabısı Modelleri – 1

 

Sezonluk ayakkabı modelleri arasında en dikkat çeken seçenekler, desenli damat ayakkabıları kadar taba rengi ve rugan görünüme sahip özel erkek ayakkabı modelleridir. Bu modellerin kösele erkek ayakkabı olması da tercih etmek isteyenler için oldukça önemlidir.

 

Erkeklere Özel Damatlık Ayakkabı Siparişi - Trend Modeller

Erkeklere Özel Damatlık Ayakkabı Siparişi – Trend Modeller

 

2017 yılının en özel erkek ayakkabı modellerinin bu yıl olduğu gibi 2018 yılında da erkeklerin olukça yoğun bir şekilde ilgi gösterecekleri düşünülmekte.

 

Erkeklere Özel Damatlık Klasik Ayakkabı Modelleri - 2018

Erkeklere Özel Damatlık Klasik Ayakkabı Modelleri – 2018
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi