Yeşil Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Yeşil Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Özel gün ve geceler için birbirinden farklı renklerde elbiseler tercih ederek gecenin en şık ve en güzel insanı olmak isteriz. Üzerimize seçeceğimiz kıyafetin rengine uygun ayakkabı tercihi de en az kıyafet kadar önemlidir. Yeşil renkli kıyafete uygun ayakkabı modelleri arasında birbirinden farklı özel seçenekler olunurken ayakkabının yeşil renge uygun tonlarda olması çok önemlidir. Açık yeşil elbiseye uygun ayakkabı seçiminde ayakkabı tercihi en az üzerinizde giyeceğiniz yeşil kıyafetin rengi kadar önemli olup rengin yeni açık tonlarda olması önemlidir. Koyu yeşil renkte elbiseye uygun ayakkabı seçerken elbiseden daha açık bir renge sahip olmaması, ayrıca ayakkabının rengi son olarak üzerinizde bulunan yeşil renkli elbise den daha koyu renkler seçilmesi önemlidir. Fıstık yeşili elbise altına ayakkabı seçerken ayakkabının elbise renginde olması kadar fıstık yeşili ayakkabı bulamaz iseniz zengin fıstık yeşilinden daha koyu renkler seçmeniz kıyafete uyum sağlayacaktır.

 

Yeşil Renkli Elbiseye Uygun Ayakkabı Siparişi

 

Yeşil renkli elbise giyecek olan bir kişinin kıyafetine uygun ayakkabı araştırması yaparken, “bu ayakkabıyı ayağıma uygun nasıl bulabilirim” düşüncesine kapıldığında, Asil Kundura imdadınıza yetişiyor. Kıyafete uygun ayakkabı siparişi alanında özel hizmet veren Asil Kundura bay ve bayan ayakkabı sipariş hizmetinde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kıyafete uyumlu ayakkabı hazırlamakta

Yeşil Elbiseye Uygun Ayakkabı Siparişi

Yeşil Elbiseye Uygun Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi