Yeni Sezonun Çok Aranan Erkek Bot Modelleri

Yeni Sezonun Çok Aranan Erkek Bot Modelleri

Havalar soğurken özellikle erkeklerin elini gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında bulunan erkek bot modelleri 2018 yılında olduğu gibi 2019 sezonu içinde trendler arasında yerini alıyor. Baylar için vazgeçilmezler arasında bulunan soğuk kış günü kurtarıcısı olan hakiki deri erkek botlar için özel sipariş verebiliyorsunuz. Yani sizler için kişiye özel üretim imkanı sunan Asil Kundura istediğiniz Erkek Bot Modelleri arasından dilediğiniz modeli özel olarak yapabiliyor. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya varan ayak numaralarına göre her renk ve stilde özel çalışmalar sağlamaktadır.

 

2018’de Çok Aranan Erkek Botlar Hangileri ?

 

Bu yılın en çok aranan erkek bot modelleri arasında bağcıklı ve yandan lastikli taba rengi botlar dikkat çekiyor. 2018 yılı içerisinde kış sezonunda çok aranan erkek bot modelleri arasında bulunan bu stiller 2019 yılında da erkeklerin ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Yeni Sezonda Çok Aranan Erkek Bot Modelleri

Yeni Sezonda Çok Aranan Erkek Bot Modelleri

Fakat tasarım harikası erkek botlar için özel üretim imkanı sunan AsiL KunDura dilediğiniz kaliteli deri bot modelini kişiye özel olarak yapabilmekte. Üstelik farklı bir yerde gördünüz ve hoşunuza giden bir yeni sezon erkek bot modelini size özel olacak şekilde tasarlayıp yeniden hazırlayabiliyor.

 

2019 Yılı Erkek Bot Modelleri Kreasyonu

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl sonu en çok aranan erkek bot modelleri arasında bağcıklı botlar olduğu gibi zımbalı ve havalı stilleri yer veriliyor. Özellikle erkeklerin çok hoşuna giden kösele botlar önümüzdeki sezon içinde en fazla satın alınan erkek botlar arasında trend yakalayacak gibi duruyor.

Yeni Sezon Kışlık Botlar

Yeni Sezon Kışlık Botlar

Uluslararası sahada insanların görünüş kadar önem verdiği bir husus da ayakkabının kalite değerinin yüksek olmasıdır. Yani size özel üretilmiş kaliteli bir deri ayakkabı için özel üretim imkânlarından faydalanarak satın almanız size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kaliteli Erkek Bot Siparişi

Kaliteli Erkek Bot Siparişi

Aşağıdaki online ayakkabı sipariş sistemi üzerinden istediğiniz Erkek Bot çizme ve ayakkabı siparişini kolayca verebilir istediğiniz deri ürününe çok daha pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çok Aranan Erkek Deri Botlar 2018-2019 Sezonu

Çok Aranan Erkek Deri Botlar 2018-2019 Sezonu
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi