Yeni Sezona Özel Erkek Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezona Özel Erkek Ayakkabı Modelleri

Güncel ayakkabı modasını sürekli takip ederek, yeni sezon ayakkabı modellerinde kendini sürekli yenileyen Asil Kundura‘da bu yıl aradığınız en şık ve tarzınıza uyumlu seçenekler sizleri bekliyor. Özellikle bütün ürünlerde kullandığımız hakiki deri ve hakiki el yapımı kösele ile el işçiliğinde harikalar yaratıyor. 1974 yılından beridir ürettiği bütün özel sipariş ayakkabılarda, müşteri memnuniyetini en önde ilke edinen Asil Kundura, kalitesiyle dünyanın pek çok sayılı ülkesine hizmet vermektedir. Özel sipariş ayakkabıda internet alışveriş ortamında en güvenebileceğiniz markalardan birisidir.

Özel Tasarım Erkek Ayakkabılar

El Yapımı İşçilik

Pek çok üretimde olduğu gibi ayakkabı üretiminde de çoklu makina üretimi yani fabrikasyon üretimler ile el yapımı işçilik arasında olağanüstü kalite farkı vardır. Dayanıklılık anlamında da el yapımı işçilikle ayakkabınızın gördüğü işlemler daha detaylı daha ince işçilikten geçer. Böylelikle ayakkabınızın görünümü daha düzgün ve daha uzun ömürlü olur. Kırışıklık, çökme, yırtılma gibi bir çok olumsuzluklar malzeme kalitesinin yanı sıra işçilik ile alakalıdır. Ürettiğimiz her ayakkabıda mutlaka el yapımı işçilik olması ürün kalitemizin 1. sıra özelliğidir. Bunun yanı sıra kullandığımız özel hakiki deri ve hakiki köseleler kalitemizde müşterilerimize olağanüstü memnuniyet yaşatıyor.

Müşteri memnuniyetinin gerektirdiği sorumlukların bilincinde ve tecrübesinde olarak ürettiğimiz her özel sipariş ayakkabılar da şüphesiz ki kalitenin bir değeri vardır. Bu değer sayesinde bu gün özel sipariş ayakkabı kategorisinde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan birisiyiz.

Kişiye Özel Erkek Ayakkabı

Şık Modern Erkek Ayakkabı Modelleri

Bay ayakkabı modellerinde renk çeşitlerinin yanı sıra her yıl bir çok moda esintisinden oluşturulan özel aksesuarları kullanıyoruz. Rengarenk yumuşak dana derisi iç astarlar, özel yapım hakiki köseleler ve şık tasarımlı spor tabanlar ile ürettiğimiz ayakkabılar size beklediğinizin çok daha üstünde memnuniyet yaratacak. Ayrıca istediğiniz modeli istediğiniz aksesuarı ve üretim detayı ile alakalı WhatsApp sipariş hattımızdan bizimle iletişime geçebilir, İnstagram, Facebook ve web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi