Yeni Sezon Kroko Bot Üretimi

Yeni Sezon Kroko Bot Üretimi

Bu kışta en yeni trend modellerden olan kroko deri baskılı bot modellerimiz, ile en sıra dışı ve özel bir tasarım çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeni ile yoğun ilgi görmektedir. Bir çok farklı renk alternatifleri, ile özel tasarım el oyması kösele işlemeler ile el yapımı işçilik kalitesinde, özen ile ürettiğimiz kışlık kroko deri bot çeşitlerimiz kişiye özel sipariş farkı ile sizler için üretilmektedir.

Özel Tasarım Kroko Deri Bot Modelleri

Sonbahar Özel Tasarım Bot Siparişi

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde siz erkek müşterilerimize özel olarak tasarlamış olduğumuz kışlık bot modellerimiz ile, tamamen 1. Sınıf kalite malzemeler ve el yapımı işçilik kalitesi ile dünya standartlarında ürünler yapıyor olmaktayız. Hakiki dana derisi, dana derisi iç astarlar, hakiki özel kürk astarlar, birbirinden özel hakiki deri çeşitlerimiz ile kişiye göre özel bir sipariş üretimlerinde harikalar yaratıyor olmaktayız. İlke olarak müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerimizde yurt içi ve yurt dışında bir çok müşterilerimiz tarafından takdir ve büyük beğeni ile taçlandırılıyor.

Kişiye Özel Üretim Kroko Deri Bot Siparişi

Sizlerde bu özel tasarımlardan yakından takip etmek için Tumblr, İnstagram, Facebook ve Asil Kundura web mağazamız üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, arzu ettiğiniz modelleri bizlere WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız üzerinden iletebilir detaylı bilgiyi oradan alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi