Yeni Sezon Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkekler için ayakkabı modellerinde vazgeçilmez olan klasik tasarımlar, üretmiş olduğumuz kişiye özel sipariş standartlarında dünya çapında 1. Sınıf kalitede malzemeler ve el yapımı işçilik ile siz ayakkabı severlerin büyük ilgisini çekiyor.1974 yılından bu yana günümüze uzanan ürün kalitemiz ve tasarımlarımızla kişiye özel ayakkabı ve bot üretiminde büyük bir dünya markasıyız. Yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesinde müşterilerimize kusursuz hizmet veren üretici firmamız, Türkiye’nin en büyük kişiye özel sipariş seçeneklerini sunan kurumsal firmasıdır.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Kösele Erkek Ayakkabı Üretimi

Kişiye özel ayakkabı üretiminde erkek müşterilerimizin memnuniyetini katlayacak ölçüde kaliteli ve el yapımı ayakkabı üretimlerimiz, birbirinden özel ve sıra dışı modellerimiz ve çizimlerimizle siz ayakkabı sever erkek müşterilerimizin talepleri için hazır. Hakiki dana derisi kullanımı ve el yapımı hakiki kösele içeriği ile dünyanın en kaliteli ayakkabılarını sizler için üretiyoruz. Bir çok deri ve el yapımı oymalı kösele motifleri ile ayakkabı işçiliğinde kusursuz bir tasarım ahengi yaratıyoruz.

Kösele Erkek Ayakkabı Üretimi

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Seçenekleri

El yapımı ayakkabı üretimlerimizde kullandığımız deri kalitesi sınıfının en muazzam kusursuzlukta üretilmiş derilerdir. Rugan, süet, nubuk, analin, kroko, buffalo, timsah derileri ve daha bir çok özel yapım deri çeşitleri ile tasarladığımız erkek ayakkabı modellerimiz tarzınıza ve şıklığınıza büyük fark katacak. El yapımı deri işlemeleri büyük ustalık gerektiren sanat çalışmalarımız ile özel sipariş ayakkabılarınızda tasarım harikası sunumlar yapıyoruz. Ortalama hazırlanma süresi 6 ile 11 iş günü olan özel siparişleriniz sorunsuz kargo hizmetimizle Türkiye’nin ve Avrupa’nın pek çok noktasını adrese teslim iletilmektedir.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Seçenekleri

Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ürün çalışmalarımızı ve el yapımı işçilik kalitemizi inceleyebilir, web internet mağazamız aracılığı ile ayakkabı ve bir çok tasarım model seçeneklerimizi görebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi