Yeni Sezon El Yapımı Bot Ve Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon El Yapımı Bot Ve Ayakkabı Modelleri

Asil Kundura’nın ilk bahar yaz ve mevsimlik yüzlerce ürün çeşitleri yine aynı şekilde sonbahar ve kış mevsimine özgü bir çok ürün yelpazesi sunmakta. Kişiye özel sipariş adı altında son bahar ayakkabı ve kışlık birbirinden özel ve kaliteli malzeme seçenekleri ile bot çizme ayakkabı alternatifleri sizleri bekliyor. Ayrıca beğendiğiniz modelleri en kaliteli malzemeler ve en usta çalışmalarla sizlere sunuyor.

Yeni Sezon Erkek Botlar

Hakiki süt dana, yılan, kanguru, buffalo ve yüzlerce özel deri seçenekleri hakiki fransız kösele tamamen el yapımı usta işciliği. Asil Kundura özel sipariş ayakkabı yapımında en özel modeller ve en kaliteli malzemeler ile fark yaratıyor.

Ayakkabı’da Hakiki Deri ve Kösele Kullanımının Ayak Sağlığına Faydaları

Asil Kundura’nın özel ayakkabı siparişlerinde hakiki deri ve hakiki kösele kullanıyor olması bu malzemelerin doğal ve sıhhi bir malzeme olduğundan ayak sağlığını ve konforunu en üst düzeyde hissetmenizi sağlar. Kösele tabana sahip ayakkabılar, ayağın sıcak yaz günlerinde nefes almasını sağladığı gibi ayak terini emmesini sağlar. Ayrıca kösele tabanlı ayakkabı, vücuttaki stresin atılmasına da faydalı. Unutmayınız ki vücut sağlığı ayaktan başlar. Ayaklarınızı sizler için önemseyen Asil Kundura sonbahar kış mevsiminde de ayağınız için en doğru ayakkabı bot ve çizme seçeneklerini sizler için hazırlıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi