Yeni Sezon Bayan Bot Modelleri

Yeni Sezon Bayan Bot Modelleri

Yılın son döneminde soğuk havalarda kolay kullanıma sahip şık ve kaliteli bayan bot modellerinin araştırmasını sizler için hazırlarken, yeni sezon bayan bot modelleri içinde en çok ilgi gören ve tercih edilen seçenekleri hazırladık. Yağışlı ve soğuk günlerde ayağınızı hem kalitesi hem de şıklığı ile saran bayanların en çok ilgi gösterdiği botlar için renk ve desen çeşitliliği kadar, bu botların siparişinde yine siz değerli ziyaretçilerimize de yardımcı olacağız.

 

Kışlık Bayan Botlar

 

Ayağım üşümesin fakat kaliteden de ödün vermeden şıklığı yaşayım diyenlerdenseniz tercih edeceğiniz ayakkabının ve deri grubunun bilinirliği önemlidir. Fakat her bilinen marka da kaliteli deri ürünleri yapacak diye de düşünmek bazen bizleri yanılgıya düşürebiliyor.

Kışlık Bayan Botlar - Yeni Sezon Modelleri

Kışlık Bayan Botlar – Yeni Sezon Modelleri

Genel olarak hazır giyim ürünlerine yönelerek tercih ettiğimiz kriterler için alternatif yöntemlerden biri de bot siparişi hizmetinden yararlanmaktır. Çünkü kişiye özel bot siparişinden yararlanmak demek, istediğiniz deri grubunu sizin belirteceğiniz standartlarda temin etmek anlamına gelmekte.

Yeni Sezon Bayan Bot Modelleri

Yeni Sezon Bayan Bot Modelleri

 

BAYAN TOPUKLU BOT MODELLERİ

 

Yüksek Topuklu Bayan Botlar

 

Yükseklik tutkusu olan kadınların özellikle ilgi gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında yer alan topuklu ayakkabılar ve topuklu bot modelleri yılın en fazla ilgi gören ayakkabıları arasında yerini sabitlemiş görünüyor. Özelliklerin kalitesi ile bütünleşerek görsel zevkinizi yansıtan topuğu yüksek botların ilgi gördüğü de yadsınamaz gerçekler arasında.

Yüksek Topuklu Bayan Bot Modelleri

Yüksek Topuklu Bayan Bot Modelleri

 

Platform Topuklu Bayan Botlar

 

Ek yükseklikleri oldukça benimseyen ve boyunuzu daha uzun gösteren botların platformlu botlar ya da topuklu bot modelleri ile mümkün olabildiğini biliriz. Fakat özel yapım bayan botların platformlu olanları için gizli topuk özelliğe sahip olanları da mevcut olup bu tarz bayan botlarının özel siparişi de verilebiliyor.

Platform Topuklu Bot Modelleri

Platform Topuklu Bayan Bot Modelleri

 

Kalın Topuklu Bayan Botlar

 

Soğuk ve ıslaklığı ayağında hissetmeden rahat bir kulanım ile bot yaptırmak veya almak isteyenler öncelikli olarak botun tabanı konusunda kalın ve yüksek seçenekleri ön planda tutmakta. Bayanlara özel kalın topuklu bot modelleri arasında göze çarpan seçenekler özellikle fermuarlı bayan botların daha kullanışlı olduğu görülmekte.

Kalın Topuklu Bayan Botlar

Kalın Topuklu Bayan Botlar

 

BAYAN DÜZ TABANLI BOT MODELLERİ

 

Kalın Tabanlı Bayan Botlar

 

Görünüm ve estetiğin ön planda tutulurken rahatlığın birinci derecede önemsendiği düz tabanlı bayan bot modelleri arasında seçim yapmak renk, stil, görünüm estetiği açısından bir çok seçeneği ortaya koymakta.

Kalın Tabanlı Bayan Bot Modelleri

Kalın Tabanlı Bayan Bot Modelleri

Her sene vazgeçilmeyen kadın ayakkabıları arasında yerini kimselere kaptırmayan diğer bir seçenek de tabanı kalın bayan bot modelleridir. Özellikle soğuk ile arasına mesafe koymak isteyen vatandaşlar tabanın kalınlığını dikkate alarak soğuğa adeta meydan okumaktalar. Tabi hatırlatmamız gereken en önemli konu ise burada tabanın kalın olması kadar kaliteli olması da önemlidir.

 

İnce Tabanlı Bayan Botlar

 

Kadınlar için ince, zarif ve estetik dolu bir kışlık botun görünümü, kıyafete uyumluluğu, renginin uygunluğu dikkate alınan seçeneklerden birkaçı. Bayanlar için ince tabanlı bot modelleri için kaliteli malzemelerden oluşmuş bir deri ürününün rahatlığı kendini çabucak ortaya koyacağı da bilinen bir gerçek.

İnce Tabanlı Bayan Bot Modelleri

İnce Tabanlı Bayan Bot Modelleri

 

BAYAN BOT SİPARİŞİ

 

Bayanlara Özel Bot Yaptırmak İçin;

Dilediğiniz ve herhangi bir internet sitesinde fotoğrafını görerek sahibi olmak istediğiniz bayan bot modelinin özel siparişini, sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz bayan bot siparişi sistemimiz sayesinde yaptırabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz renk, ayak numarası, topuk yüksekliği ve stilde dilediğiniz değişikliği de yapabilme hakkına sahipsiniz. Kişiye özel bayan bot siparişi vermek için aşağıda da yer alan WhatsApp Sipariş Ayakkabı hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı hattan iletişim kurup kısa sürede istediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi