Yeni Sezon Bay Bayan Ayakkabı

Yeni Sezon Bay Bayan Ayakkabı

Yeni sezonun en sıra dışı ve en modern göz alıcı bay bayan ayakkabı modellerini sizler için büyük bir titizlikle hazırladık. Harika görsellikte ve benzersiz şıklıkta ayakkabı modellerimiz tamamen el yapımı 1. Sınıf kalite standartlarında siz ayakkabı severlerin ilgi odağı olmuş durumda. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz her kişiye özel ayakkabı siparişinde siz müşterilerimizin memnuniyetini ilke edindik. Yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine özel sipariş ayakkabı gönderen kurumsal dev bir firmayız.

Kişiye Özel Bay Bayan Ayakkabılar

El Yapımı Bay Bayan Deri Ayakkabı

Günlük yaşantınızda ve özel davetlerinizde üzerinizdeki elbiseniz kadar şık olması gereken bir diğer aksesuarınız ayakkabınız olmalıdır. Kaliteli ayakkabıda en olması gereken özelliklerden birisi hakiki deriden yapılmış olmasıdır. Üretiminde hakiki deri kullanılmayan ayakkabılar hem görünüm bozukluğu hem de ayak sağlığı bozukluğu yaşatır. kullandığımız hakiki dana derisi çeşitlerimiz 1. Sınıf kalitede en özel derilerdir. Süet, rugan, ahtapot, yılan, kanguru, timsah, dana derileri ve yüzlerce renk seçeneklerimiz mevcut olup en şık aksesuar çeşitlerini kullanıyoruz.

İsteğe Göre Özel Sipariş Ayakkabı

Çoğu zaman mağazalarda hazır satış yöntemi ile satılan ürünlerde, ayağınıza uygun profil yapısında ayakkabı bulmanız zor olabilir. Genellikle görsellikten etkilenerek ayakkabı seçiminde bulunan insanlar, ayakkabının ayak yapısına uygun profilde olmasını önemsemeden alınan ayakkabılar belli zaman sonra ayakta şekil bozukluğuna yol açar. Bu yüzden kişiye özel siparişlerde ayak yapınıza birebir oluşturduğumuz kalıplar sayesinde ayakkabılarınız ayaklarınızla yüzde yüz uyumlu olacaktır.

El Yapımı Bay Bayan Ayakkabı Modelleri

Online Bay Bayan Ayakkabı Siparişi

İnternet üzerinden kişiye özel sipariş ayakkabıda güvenle alışveriş yapabileceğiniz kurumsal üretici markamız olan Asil Kundura, Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarından, Web internet mağazamızdan ürün kalitemizi inceleyebilir WhatsApp sipariş hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi