Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri 2018

Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri 2018

Kaliteyi arayanlar için özellikle ithal ve çin mallarından uzak tamamen deri ve özel yapım ayakkabı modellerini hazırladık. Üstelik yaz aylarında giyebileceğiniz erkek ayakkabı modelleri için 2018 yılında trend olacak ve oldukça ilgi göreceğini düşündüğümüz özel ayakkabıları sipariş verebilirsiniz. Yalnızca Asil Kundura’nın özel üretimi ile kişiye özel ayakkabı hizmetinden yararlanabileceğiniz bu sistem ile kaliteye ulaşmak artık çok daha kolay.

 

Kaliteli Erkek Kösele Ayakkabılar

 

Şıklık ve estetik görünüm olarak nitelendirilen köselenin yer aldığı ayakkabılarda kaliteyi erkek ayakkabılarında görebilirsiniz. Dilediğiniz ayakkabıyı 32-33-34 küçük ayak numarasından başlayan ayaklara özel siparişlerde temin edebileceğiniz gibi 44-45-46 numara büyük ayaklara özel ayakkabılarınızı da sipariş verebilirsiniz.

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Köselenin kaliteli ve kişiye özel sipariş verilerek yapılması da mümkün.

 

Hakiki Deri Ayakkabılar

 

Derinin kalitesi kadar görünüm ve estetik yapısı insanların en çok dikkatini yoğunlaştırdığı alandır. Kaliteli ve gerçek deri ile yapılmış ayakkabı sahibi olmak için özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Hakiki Deri Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri Ayakkabı Modelleri

Bunun için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattımızdan dilediğiniz ayakkabıyı yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Hakiki Deri Ayakkabılar - 2018

Hakiki Deri Ayakkabılar – 2018

Dilediğiniz erkek ayakkabı modellerini özel olarak yaptırabilir siparişlerinizi 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı sipariş sisteminden verebilirsiniz.

 

Converse Tabanlı Erkek Ayakkabılar

 

Dilediğiniz bir ayakkabı modelinin istenilen renk ve ayak numarasına özel şekilde yapılması artık sipariş ayakkabı sistemi ile mümkün oluyor. Farklı bir alanda gördüğünüz ayakkabı modelini converse taban ile yapılabilmekte.

Converse Tabanlı Erkek Ayakkabı Modelleri

Converse Tabanlı Erkek Ayakkabı Modelleri

Deri yada özel kumaşlardan yapılacak converse tabanlı erkek ayakkabıların size özel olması ve dilediğiniz renk-ayak numarası ile yapılması da Asil Kundura sayesinde gerçekleşebiliyor.

Converse Taban Erkek Ayakkabılar

Converse Taban Erkek Ayakkabılar

Elbiseye uygun ayakkabı seçiminde özel yapım ve ısmarlama ayakkabı tercihinde bulunmak, istediğiniz ayakkabıya ulaşmak için oldukça önemlidir.

 

Erkek Nubuk Ayakkabılar

 

Özellikle sıcak yaz aylarında yoğun olarak tercih edilen nubuk deriler erkek ayakkabılarda yoğun olarak kullanılmakta. Nubuk deri yazın daha serin ve kullanışlı yapıya sahip olması nedeniyle ilgi görüyor.

Erkek Nubuk Ayakkabı Modelleri

Erkek Nubuk Ayakkabı Modelleri

Modellerin seçiminde stil ve taban yapısı kişiye özgü ve özgürce seçilebiliyor. Özel yapım erkek ayakkabılarda ayak numarasından tutun da görünüm ve modelleri de dilediğiniz şekilde seçip tercih edebiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi