Yazlık Elbiseler ile Birlikte Hangi Ayakkabılar Giyilir?

Yazlık Elbiseler ile Birlikte Hangi Ayakkabılar Giyilir?

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yazlık elbiseler de mağazalarda yerini almaya başladı. Siz de tarzınıza uygun farklı yazlık elbiseler sayesinde tarzınızı yansıtabilir, tüm gözlerin üstünüzde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Peki, yazlık elbiseler hangi ayakkabılarla birlikte giyilmelidir?

 

Yazlık Elbiseler Hangi Ayakkabılarla Giyilir?

 

Yazlık elbiselerle birlikte tercih edebileceğiniz farklı birçok ayakkabı modeli bulunuyor. Siz de giyeceğiniz elbisenin formlarına ve tarzınıza uygun seçeceğiniz ayakkabı modelleri ile tarzınızı destekleyebilirsiniz. Yazlık elbiselerin vücudu saran ve daha salaş olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Vücudunuzu saran yazlık elbise modelleri ile giyeceğiniz ayakkabıların da daha zarif ve dikkat çekici olması gerekiyor. Stiletto topuklu ayakkabı modelleri bu tarz elbiselerle birlikte oldukça fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda bilek detaylı topuklu ayakkabı modelleri ile de vücudu saran formdaki yazlık elbiselerle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Giyeceğiniz ayakkabının renklerinin de elbise ile uyumlu olması gerekiyor. Beyaz ve benzeri renklerde elbiselerle giyilecek topuklu ayakkabıların da benzer şekilde krem rengi olması gerekiyor. Ayakkabı üzerindeki küçük detayları da kullandığınız aksesuarlarla desteklemeniz gerekiyor.

Giyeceğiniz yazlık elbiseler daha salaş ve havadar bir tarzdaysa buna uygun ayakkabı modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Bu tarz elbiselerle birlikte tercih edilmesi gereken ayakkabıların ince topuklu ayakkabı modellerinden ziyade daha kalın topuklu olması gerekiyor. Yazlık salaş elbise modelleri ile birlikte dolgu topuk ayakkabılar ya da platform topuklar tercih edilebiliyor. Dolgu topuklu ayakkabı modelleri hem rahat olduğu, hem de yazlık elbiselerle daha uyumlu olduğu için yaz aylarında çok daha fazla tercih ediliyor. Giyeceğiniz elbisenin etekleri yere kadar uzanıyorsa, bu elbiselerle giyilecek topuklu ayakkabının da kalın topuklu olması gerekiyor. İnce topuklu ayakkabılar bu elbiselerde eteklerine takılarak düşmenize neden olabiliyor.

Salaş elbiselerle birlikte topuklu ayakkabılar yerine daha rahat bir tercih yapmak istiyorsanız da farklı birçok ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Salaş elbiselerle giyilen spor ayakkabılar hem daha tarz görünmenizi sağlıyor, hem de rahatlığı ile dikkat çekiyor. Ancak yaz aylarında Antalya ve Muğla gibi yazlık bölgelerde yaşıyorsanız, spor ayakkabılar her ne kadar havadar olsa da kapalı olduğu için ayaklarınızın daha fazla terlemesine neden olabiliyor. Bu yüzden bu tarz bölgelerde spor ayakkabılar yerine sandalet ya da elbiseye uygun terlik modelleri tercih edebilirsiniz. Sandalet modellerinin oldukça fazla seçeneği bulunuyor. Gösterişli modelleri seviyorsanız, taşlı sandalet modellerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte gladyatör sandalet modelleri de oldukça fazla kullanılıyor. Elbisenin tarzına uygun olarak siz de farklı modeller tercih edebilirsiniz.

 

Özel Sipariş Yazlık Ayakkabı Modelleri

 

2017 sezonunda özellikle örgü sandalet modelleri ön plana çıkmaya başladı. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana hizmet veriyoruz. Siz de giyeceğiniz ayakkabının tamamen size özel olmasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişleri 0534 526 7907 numaralı WhatsApp hattımıza fotoğraflı olarak da yapabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi