Yazlık Deri Erkek Sandalet

Yazlık Deri Erkek Sandalet

Yazın sıcak havalarda ayaklarınızın rahat etmesi için sandalet kullanımı ayaklarınız için en doğru tercihlerden biridir. Özellikle hakiki deri ve hakiki kösele kullanarak yapılmış sandaletler ayak rahatlığı ve sağlığı için en kullanışlı sandalatlerdir. Yumuşak içi ortopedik dolgulu tabanlarımız ve hakiki deri kullanarak yaptığımız sandaletler oldukça şık ve kombine uygun renk seçenekleri Asil Kundura’ nın yazlık erkek sandalet modellerinde.

Kişiye Özel Tasarım Sandalet Üretimi

El yapımı üretimimizde yapılan yazlık sandaletler hem gün içerisindeki enerjinizi zinde tutmaya hem ayaklarınızın gün boyunca nefes almasına birebir uygun yüzlerce farklı model seçenekleri ve ısmarlama yöntemi ile siz müşterilerimizin hayal ettiği ürünleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Sizlerde sıcak yaz günlerinde rahatlığı ve ferahlığı ayaklarınızda hissetmek istiyorsanız özel sandalet tasarımları için Asil Kundura’nın WhatsApp sipariş hattından bilgi alabilirsiniz

Özel Üretim Erkek Sandalet Modelleri

Yaz aylarının artan sıcak günlerinde ayaklarınızın rahat edebilmesi için mutlaka sandalet terlik kullanın. Öyle ki sıcak mevsimlerde ayaklarda pişik şişkinlik ve topuk ağrıları sıkça yaşanan sorunlardır. Özel üretim erkek sandalet modelleri birbirinden renkli seçenekleri ile ayaklarınıza çok yakışacak.

Yazlık Deri Erkek Sandaletler

Erkek sandalet yapımında kullanılan hakiki deri ve hakiki deri meşin ayak sağlığınız için ter emici özelliği ile ayak terlemesini engeller. Taban kısmında kullanılan yumuşak silikon tabanlıklar ayağınızda meydana gelecek topuk ağrılarına da birebir faydalıdır. Ürettiğimiz sandaletler tamamen hakiki deri ve yarı ortopedik tabanlıklarla bu yaz aradığınız rahatlığı sizlere sunuyoruz. Bir çok renk ve model seçenekleri ile bu yaz sandaletiniz Asil kundura’ da.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi