Yazlık Ayakkabı Modelleri – Sipariş Yaz Ayakkabı Kombinleri

Yazlık Ayakkabı Modelleri – Sipariş Yaz Ayakkabı Kombinleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazlık elbise ve ayakkabı modelleri de yavaş yavaş gardıroplarda yerini almaya başladı. Siz de yazlık kıyafet kombinlerinizde doğru adımları uygulayarak dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Peki, yazlık ayakkabı modelleri nelerdir ve bu ayakkabılar nasıl kullanılır?

 

Yazlık Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Yazlık ayakkabılar denilince akla gelen ilk ayakkabı modelleri de sandaletlerdir. Sandalet ayakkabı modelleri şıklığının yanı sıra rahat olduğu için de tercih ediliyor. Diğer ayakkabı modellerine kıyasla daha rahat olan sandalet ayakkabılar aynı zamanda ayakların hava almasını da sağladığı için oldukça fazla tercih ediliyor. Sandalet ayakkabı modelleri yaz aylarında gerek kısa şortlarla gerekse yazlık elbiselerle birlikte tercih edilebiliyor. Çok yönlü olması da sandalet ayakkabıların tercih edilme sebeplerinden bir tanesi. Yazlık bölgelerde kısa şortlarla birlikte tercih edilen sandalet ayakkabılar tarzınızı yansıtabileceği gibi aynı zamanda pantolonlarla birlikte de bu ayakkabıların tercih edilebilmesi, sandaletlerin daha çok kullanılmasını sağlıyor.

Yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden bir tanesi de spor ayakkabılardır. Antalya ve benzeri yazlık bölgelerde spor ayakkabılar yerine daha açık ayakkabı modelleri tercih edilse de, İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde günlük kombinlerde spor ayakkabılar sıklıkla tercih ediliyor. Spor ayakkabı modelleri pantolonlarla birlikte tercih edilebileceği gibi etek ve elbiselerle birlikte de tercih ediliyor. Spor ayakkabılar rahat olduğu için tercih edilirken, bu ayakkabıların hava alması ayak sorunlarının da zamanla düzelmesine neden oluyor. Gün içerisinde uzun saatler boyunca ayakkabıda kalan ayaklar, terleyerek neme bağlı ayak problemlerine neden oluyor. Spor ayakkabılar da ayakların hava almasını sağlayarak ayak sorunlarının çözülmesini sağlıyor.

Yaz aylarında da topuklu ayakkabılar tercih etmek isteyen kadınlar, pantolon ve etekli kombinlerinde önü açık topuklu ayakkabı modelleri tercih edebiliyor. Önü açık topuklu ayakkabı siparişi yazlık kombinlere uyum sağlayarak tarzınızın daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Diğer ayakkabı modellerinden farklı olarak bu ayakkabı modelleri yazlık elbiselerle de oldukça uyum sağlıyor. Siz de farklı tarzda elbiselerle birlikte tercih edeceğiniz topuklu ayakkabılar ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.

 

Özel Sipariş Yazlık Ayakkabı Modelleri

 

Yazlık ayakkabı modellerinin farklı birçok çeşidi bulunuyor. Giymek istediğiniz tarzda ayakkabıları hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda bulamıyorsanız, siz de Asil Kundura ile iletişime geçerek kendinize özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Siparişlerinizi WhatsApp üzerinden vererek, istediğiniz ayakkabının fotoğrafını da gönderme şansınız bulunuyor. Bu sayede direkt olarak istediğiniz ayakkabı modeline sahip olabilirsiniz. Çeşitli ayak sorunlarınız varsa, firmamıza ortopedik ayakkabı talebinde de bulunabilirsiniz. Ortopedik ayakkabı modelleri direkt olarak sizin ayağınıza göre üretileceği için rahatsızlık vermeyeceği gibi ayaklarınızın gün içerisinde rahatlamasını ve hava almasını da sağlamaktadır. Ayak ağrılarından ve çeşitli ayak sorunlarından şikayet ediyorsanız siz de ortopedik ayakkabılar sayesinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.




Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi