Yazlık 42 Numara Erkek Ayakkabısı Yapan Yerler

Yazlık 42 Numara Erkek Ayakkabısı Yapan Yerler

Erkeklerin öncelikli olarak ayakkabıda aradığı kalitedir. Şık ve estetik sahibi ayakkabının gerçek deri ile hazırlanmış olması onu vazgeçilmez kılar. Peki  erkeklerin 42 numara ayakkabı modellerini nerede bulacağı ve nasıl 42 numara erkek ayakkabısı yapılır gibi merak edilen sorulara yanıt Asil Kundura olacaktır. Sizler için özel sipariş ayakkabı ailesi olarak dilediğiniz yazlık erkek ayakkabı modelini sipariş vererek yaptırabileceğiniz güzel bir sistem hazırladık.

 

Yaz Aylarına Uygun Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Klasik ve kıyafete uygun erkek ayakkabıları rugan ve gerçek deri ile özel olarak hazırlanabiliyor. Farklı bir mağaza veya internet sitesinde çok hoşunuza giden erkek ayakkabı modelini dilediğiniz ayak numarasına göre sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

 

Kaliteli Erkek Ayakkabı Nasıl Olmalı?

 

Gerçek deri ile hazırlanan kaliteli ayakkabıların en önemli özelliği derinin standartlarıdır. Estetik sahibi ayakkabıların kösele veya neolit dediğimiz tabanlarla hazırlanması kadar hazır taban türleri ile oluşması, yaz ayları ile uygunluğu ile örtüşmesi gerekir. Sıcak havalarda hazır taban ayakkabı seçeneklerinden uzak durmanızı öneririz. Çünkü erkek ayakkabılarında uzun kullanımlarda özellikle sıcaklarda, ayaklarınızı yakacak derecede bir yapıya sahip olan hazır taban ayakkabılardan uzak durmanızı öneririz.

 

42 Numara Ayakkabı Nerede Bulunur?

 

İstediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz aayak numasına özel olarak Asil Kundura farkı ile yaptırabilirsiniz. Sizler de 42 – 43 – 44- 45 numara gibi piyasada bulmakta zorlandığınız ayak numarasına özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş sistemimiz üzerinden iletişim kurarak istediğiniz ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi