Yazlık 33 Numara Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Yazlık 33 Numara Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Küçük numara ayakkabı arayanlar özellikle aradığı ayakkabı numarasını bulamamaktan şikayetçidir. Ayağı küçük olanlar için yasada ayakkabı bulmak oldukça zor iken sipariş ayakkabı hizmeti dilediğiniz ayak numarasını özel ayakkabı üretiminde sizlerin adeta imdadına yetişiyor. Kaliteli ayakkabı üretiminde söz sahibi olan Asil Kundura ayakkabı siparişi için gelinlik ayakkabısı arayanlara özel üretim yapıyor . Düğün sezonunun açılmasıyla yaz aylarına uygun gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyen bayanların istedikleri ayak numarasına özel sipariş vermeleri mümkün. Sizlerde 31 – 32 – 33 numara ayağa özel küçük no gelin ayakkabısı siparişi vermek istiyorsanız aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden bizimle iletişim kurup özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebileceğiniz özel sistem sayesinde yazlık gelinlik ayakkabısı için iletişime geçebilirsiniz.

Yazlık 33 Numara Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Yazlık 33 Numara Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Peki nasıl küçük numara gelinlik ayakkabısı siparişi veririm diye merak ediyorsanız öncelikli olarak yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı modelinin fotoğrafını ve ayak numaranızı 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemi üzerinden belirterek göndermeniz yeterli oluyor.

Küçük Numara Gelin Ayakkabısı Siparişi

Sipariş Ayakkabı hizmeti içinde 30313233 3435 numara gelinlik ayakkabısı yaptırabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz ayakkabı modelini her renge uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ısmarlama gelinlik ayakkabı hizmetinden 7-24 faydalanabileceğiniz bu sistem üzerinden sipariş vermek istiyorsanız, aşağıda bulunan online ayakkabı siparişi ile iletişim kurabilirsiniz. Gerçek deri ve kaliteli malzemelerle hazırlanan özel ürünlerden faydalanmak istiyorsanız sizler de dilediğiniz gelinlik ayakkabı modelini yaz aylarına uygun şekilde yaptırın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi