Yaza Uygun Bayan Ayakkabı Modelleri Asil Kundura’da

Yaza Uygun Bayan Ayakkabı Modelleri Asil Kundura’da

Kişiye özel yazlık bayan ayakkabı modelleri arasından özel üretim ile ayakkabı tedavi mümkün oluyor Üstelik gerçek deri bayan ayakkabılar ile yazlık sandalet Stiletto açık burunlu ve bantlı bayan ayakkabılar için Asil Kundura özel ayakkabı sipariş sistemi sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kadınlar için şıklık ve Zarafet ne kadar önemli ve özel ise giyim tasarım ve uyumluluk da o kadar önem gerektiriyor. Kaliteli ayakkabılar yaz aylarına uygun bayan ayakkabı modelleri özel üretim tekniği ile Asil kundura’nın sizlere sağladığı avantajlar arasında yer almakta. Gerçek derinin özel seçilmiş malzemelerle bir araya gelmesi için profesyonel usta ve ekipmanın bir arada olması gerekir. Asil Kundura böyle bir sistem üzerinde kişiye özel ayakkabı üretim hizmeti sağlarken memnuniyeti her zaman ön planda tutmayı amaçlıyor.

Bayanlara Özel Yazlık Ayakkabı Tasarımı

Havalar ısınırken tercih edeceğiniz kıyafete uygun yazlık ayakkabı seçimi oldukça önemli. Kadınların özel üretim yazlık ayakkabı seçimi için kişiye özel Ayakkabı üretimi hizmeti veren firma ve iş yerlerine araştırdığı bilinen bir gerçek. Özellikle yaz aylarında açık ve renkli kıyafetlerin uyumlu görünmesi için ayakkabı tercihleri soft ve rahat olması önemli. El yapımı ayakkabı üretiminde bayanların tercih ettikleri elbiseye uygun ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanmaları için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden renk ve model detaylarını belirtmeleri gerekiyor.

Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri - Asil Kundura
Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri – Asil Kundura

Yani kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak isteyen vatandaşların alt kısımdaki online canlı destek sistemi üzerinden veya WhatsApp sipariş hattı üzerinden yaptırmak istediklerini ayakkabının detaylarını belirtmeleri yeterlidir. Hazır ve bilinen modellerden ziyade size özel yazlık bayan ayakkabı ve özel ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanmak istiyorsanız iletişim sistemimiz üzerinden doğrudan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi