Yaza Özel Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Yaza Özel Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Sıcak havalarda özellikle bayanlar çoğunlukla tercih ettiği açık uçlu topuklu ayakkabılar oldukça ilgi görmekte. Topuklu bayan ayakkabı modelleri arasında en fazla dikkat çeken stiller yanları ya da burun kısmı açık olan bayan ayakkabı modelleridir. Özellikle bayanların yüksek topuk tercihindeki sebeplerden biri olan boy mesafesini kapatmak ve kıyafete uygun topuklu ayakkabı yaptırma tercihe en çok ilgi gören seçenekler arasındadır.

Yazlık Bayan Topuklu Ayakkabılar

Sıcak günlerin vazgeçilmez bayan ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabılar ve deri stili olarak daha rahat görünüm ve kullanıma sahip tercihler ön plandadır. Yüksek topuklu bayan ayakkabı modelleri arasında çoğunlukla kıyafete uyacak renkli ayakkabılar ve deri stili olarak ayağa hoş gelen ve rahat tutan seçenekler ön planda. Kısa topuklu bayan ayakkabılar için yine keten ayakkabılar ve ince tabanlı seçenekler dikkat çekiyor. 

Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bayanlara Özel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bayanlara Özel Yazlık Topuklu Ayakkabı Siparişi

Kıyafetinize uygun bir topuklu ayakkabı yaptırmayı planlıyorsunuz fakat nereden, nasıl sipariş vereceğiniz konusunda tereddütleriniz mi var? Asil Kundura, bayanlara özel topuklu ayakkabı siparişi konusunda dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz renk ve ayak numarasında özel olarak hazırlayabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş numarası üzerinden sipariş vererek iletişim kurmanızdır. Türkiye’nin 81 il ve ilçesinden özel topuklu ayakkabı siparişi verebileceğiniz gibi, dünyanın sayılı birçok yerinden de özel topuklu bayan ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi