Yaza Özel Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Yaza Özel Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayak yapınıza göre uygun erkek ayakkabı modeli arayıp da bulamayanlar için size güzel bir haber verelim. Asil Kundura erkek ayakkabı siparişi alanında hizmet kalitesi vermeye devam ederken siz müşterileri için her gün daha ileri teknoloji ve kalitede ürün sağlıyor olmaktadır. Ayakkabı tasarımında bir lider söz sahibi olan bu firmanın uzman ayakkabı tasarımcıları sayesinde elde edilemeyecek bir ayakkabı yoktur desek yeridir. Stil ve görünüm olarak deri, bir ayakkabıda olmazsa olmazlar arasında kalite en önemli kriterler arasında olmaktadır. Asil Kundura olarak sizler ile vermiş olduğumuz bu üstün hizmet farkı sebebiyle gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmet açısından kaliteyi ön planda tutmakta olup ayak sağlığı için de birinci sınıf ‘A’ kalitede malzeme ve profesyonel işçiliği prensip olarak görüyoruz. Özel ayakkabı tasarımı denince akla profesyonelliğini konuşturan asil kundura, Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm Türkiye’de ayakkabı siparişi özel hizmeti vermektedir. Bunun için tek yapılması gereken 0534 526 79 07 nolu whatsApp ayakkabı sipariş ve destek hattından siparişinizi verebilirsiniz.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Üretimi

Klasik Tasarım Metal Tokalı Erkek Ayakkabı Siparişi

Yaptırmak istemiş olduğunuz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı belirtmeniz durumunda ayakkabı siparişiniz oluşturulmaktadır. Beyler için ayakkabı modelleri içinde bağcıklı, düz, spor ve diğer modelleri seçeneklerini de bulabilir, isteğe göre uygun olarak sipariş yaptırabilmektesiniz. Bu şekilde özel siparişinizi oluşturmakta olup ortalama 1 hafta ile 14 gün içerisinde özel tasarım erkek ayakkabı siparişlerinizi hazırlıyor ve adresinize gönderebilmekteyiz. Diğer firma ve mağazalardan farkımız müşterimizin istemiş olduğu her ayakkabı modelini istediği ayak numarasına ve dilemiş olduğu her renkte dilediği şekilde yapabilme avantajına sahibiz. Bunlar içinde en çok tercih edilmekte olan modeller arasında metal tokalı erkek ayakkabı modelleri kaliteli ve zerafet bir görünümde sağlamaktadır. Sipariş erkek ayakkabısı konusunda profesyonel bir üretimin yanı sıra kalite ve ayak sağlığını da en üst seviyede tutulan Asil Kundura için gönül rahatlığıyla ayakkabı siparişinizi verebilir, ayak sağlığı ve kalite farkını aynı anda yaşayabilmektesiniz.

Özel Üretim Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkekler İçin Özel Yapım Ayakkabı Üretimi

Mağaza mağaza gezerek aramış olduğunuz bir kaliteyi ayağınıza bulmakta zorlanıyorsanız eğer Asil Kundura sizler için özel bir hizmet sunmaktadır. Beğenilen farklı herhangi bir modeli sizin için ayağınıza uygun bir şekilde birinci sınıf ‘A’ kalitede bir hizmet ile hazırlayarak kaliteyi ayağınıza taşıyoruz. İmalatçı bir firma olarak Asil Kundura, kaliteli erkek ayakkabı modelleriyle siz değerli müşterilerimize özel tasarım erkek ayakkabı hizmeti ile sağlamaktadır. Yılların bize kazandırmış olduğu bilgi ve birikimi, tecrübe ve sanatkarlık ile hizmette anlayışımızda profesyonelliğe imza attığımızı da ürünlerimizin kalitesiyle ortaya koymaktayız Asil Kundura olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu üstün hizmet kalite sebebi ile gururla sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimize sağlamış olduğumuz bu özel hizmet anlayışı açısından kaliteyi en ön planda tutarak ayak sağlığı için de birinci sınıf ‘A’ kalitede bir malzeme ve profesyonel işçiliği prensip alarak görmekteyiz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi