Yaza Özel El Yapımı Spor Ayakkabı Siparişi

Yaza Özel El Yapımı Spor Ayakkabı Siparişi

Günlük olarak yaşantınızda kıyafetinize göre uygun ayakkabı seçiminde kombin zorluğu yaşıyor ve istediğiniz her hangi bir ayakkabı modelini bulmakta zorlanıyorsanız Asil Kundura farkı ile tanışın. Elbisenize ve tarzınıza uyumlu her bir modeli kolaylık ile bulma imkanı ve dilemiş olduğunuz bir modeli dilediğiniz bir aksesuarda ve tasarım harikası olarak size sunabiliyoruz. Üstelik ile en kaliteli bir malzeme ve işçilik kalitesi olarak tamamı el yapımı ustalıkladır. Kullanmış olduğumuz malzeme kalitesi ile el yapımı ve işçilik kalitesi olarak bir dünya standartlarında olabilmek kesinlik ile fabrikasyon bir üretim üretmemekteyiz. Ürünlerimiz işinde uzman usta kişiler tarafından büyük olarak bir insan hassasiyeti ile yapılmaktadır. Yurt dışı ve yurt içinde bir çok Avrupa ülkesine kişiye göre özel yapım tasarım ayakkabı üretmekte olup müşteri memnuniyetimizi ve müşteri ağımızı geliştirmiş bulunmaktayız. Ayakkabı siparişlerinizde kullanmış olduğumuz en yeni ve en şık aksesuarlar ile fark yaratabilen ve sizin daha şık ve harika görünmenizi sağlamaktadır.

El Yapımı Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Erkek Spor Ayakkabı Üretimi

Kişiye göre özel yapım sipariş ayakkabı üretimlerindeki hassasiyetimiz kadar siz müşterilerimiz için işimizi en iyi ve en güzel bir şekilde yaptığımızın kanıtıdır. 30 ila 50 ayak no, ya kadar ayakkabılarınızı yapabilmekteyiz. Üretim aşamasından 7 ila 14 iş günü içerisinde adrese teslim etmekteyiz. Ayrıca ayak problemleri olan kişiler için bire bir ayak profilinize göre size özel üretmiş olduğumuz kalıplar sayesinde, ayak problemlerinizi tamamen ortadan kaldırılmakta olmaktadır. Parmaklarınızda veya ayaklarınızın belirli bölgelerinde oluşan tarak, kemik problemleri, topuk problemleri, ayakta kısalık gibi bilinmekte olan ayak sorunları için kesin bir çözüm sunan Asil Kundura 1974 yılından bu yana ürettiği kişiye özel tasarım ayakkabılar ile istediğiniz bir kalitede size sunmaktadır. İnternet alışverişinde güvenilir kurumsal kimliğimiz ile özel sipariş ayakkabı üretiminde kalitemizi ve el yapımı işçilik detayımızı sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Pinterest, İnstagram, Facebook sayfalarımızdan ve web internet mağazamızdan ürünlerimizi görebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim ve destek hattımızdan bilgi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Erkeklere Özel Tasarım Spor Ayakkabı Siparişi

Bağcıklı Erkek Spor Ayakkabı Yapımı

Bu yılda da en trend modelleri, en şık aksesuarlar ve en çarpıcı deri renk seçenekleri ile Asil Kundura’da. Özellik ile erkek spor ayakkabı modellerinde kullanmış olduğumuz en güncel aksesuarı dış görünümünüzde muazzam bir şıklık katabilecektir. Bağcıklı erkek ayakkabıları ayak kontipiye kısmını sarması bakımında kullanımı en rahat ve şık ayakkabılardır. Bir den çok mağazada bilinmekte olan modellerin seçiminde aksine kendi beğeninizin oluşturduğu tasarım modeller ile de , el yapımı işçilik ile tasarlıyor olmaktayız. Sizin ve beğenmiş olduğunuz her hangi ayakkabıyı beğendiğiniz, renk ve aksesuar seçenekleri ile hazırlamaktayız. İnsan hayatının günlük yaşantısında olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olabilen ayakkabı, artık günümüzde ihtiyacın yanı sıra en popüler aksesuarlardan biri haline gelmektedir. Kişiye göre özel sipariş ayakkabı adı altında bu özel sistemimiz sayesinde önceden belirtilmiş ürünler yerine kendi güncel trend model ve modellerinizi Asil Kundura sayesinde oluşturabilir ve yaptırabilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi