Yaza Özel El Yapımı Ayakkabı Modelleri

Yaza Özel El Yapımı Ayakkabı Modelleri

Bu yaza özel en trend modeller yine Asil Kundura‘da özenle hazırlanıp sizler için tasarlanıyor. Belirteceğiniz her modeli büyük bir titizlikle hazırlayıp, ayak ölçünüz alınarak size özel bir kalıp ile ayak konforunuzu tamamen sararak konfor üstüne konforla sizlere en estetik sipariş ürünleri hazırlıyoruz. Ayağınızın genel problemleri yumuşak derilerimiz ile ve ayrıca belirtmek isteriz ki, en özel hakiki dana derilerini ve iç astarlarını kullanarak elde üretimi gerçekleştirmeyiz. Siz sadece bu trend özel siparişlerinizin giyimi ile tadını çıkaracaksınız. Havaların ısınması ile sıcak havalarda çok mu çok rahat bir ayakkabı arzusu ile gittiğiniz veya internet ortamında arayıp bulamadığınız bir modele denk gelebilirsiniz. Bulamadığınız veya üretimi mevcut olmayan ürünler için bizlerle yakın iletişime geçerek her tarz modeli ayağınıza göre yapımı ve üretim şekli ile sizlere en üstün hizmeti Asil Kundura olarak sağlamaktayız.

El Yapımı Yazlık Ayakkabı Modelleri

Kaliteli Özel Sipariş Ayakkabı Seçenekleri


En özel seçilen malzemelerden sizlere hitaben kaliteli özel bir ayakkabı üretimi sizler adına üretimini sağmaktayız. Gerek iç konforunuza düşkünlüğünüz, gerekse dış estetik ve görünüme önem verdiğiniz ayakkabı modellerinizde gereken her türlü özel işlem sade ve dolu bir şekilde yapılmaktadır. Sizlere sunabileceğimiz en özel, en çarpıcı tasarımlarımızı Asil Kundura Web adresimizden inceleyebilirsiniz. Her tarzda ürünün elde üretildiği özel ayakkabı üretim yerimizde tasarımın kaliteli çarpıcılığını sizlere en detaylı şekilde sergileyerek, bu özel tarz ürünlerimizin kalite standartlarını sizlerde görmenizi en ayrıntısıyla ön plana çıkartmaktayız. Ayak numaranızda büyük ve küçük olması durumlar çok büyük problem ise, size özel en zarif en dolgulu estetik bir kalıp seçeneği ile bu sorunu ortadan tamamen kaldırıyoruz. Kişiye özel ayakkabı seçeneklerinizde dilerseniz, siyah bir görünüm sağlamak isterseniz, dilerseniz de karışık renk tonları ile modanın içine görselliğinizle, zarifliğinizle renk katabilirsiniz. Her tarzda ürün ve görselinizdeki ayakkabı stilinizi ayağınıza yansıtmaktayız.

Özel Tasarım Yazlık Ayakkabı Modelleri

Tasarım Harikası Özel Ayakkabı Siparişi

Bu yaz da yeni sezonun en çarpıcı ayakkabı modellerini sizler için üretiyor olmaktayız. Mevcut kurumsal sosyal medya adreslerimiz olarak belirtecek olursak; Pinterest, Tumblr, Facebook, İnstagram sosyal medya adresleri üzerinden bizler yakın takibe alabilirsiniz. Sipariş talebinde bulunmak içinse 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş ve destek hattı üzerinden her tarz ayak sorunu ve çözümü üzerine talepte bulunabilir. Hakiki dana derilerimiz ile renk çeşidimizin sınırlaması neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu yazda cıvıl cıvıl renklerde kombine edebileceğiniz özel tasarımlar ile üretmiş olduğumuz sipariş ayakkabılarınızı tarzınıza şıklık katacak uyumlu elbise seçimleriniz ile kullanabilirsiniz. Hakiki deri, kösele ve yumuşak tabanlar eşliğinde bir sıra dışı olabilen model seçeneklerimiz ile dilediğiniz şıklıkta bizimle tasarlayabilirsiniz. Ayak numara seçeneklerimiz büyük ve küçük numaralara uygun bir şekilde de yapılabilmektedir. Gündelik yaşantınızda da en şık ve bir tarz model çeşitliliğiyle siz ayakkabı sever müşterilerimizin beğenisine sunup ve günlük modellerimiz, en güncel aksesuar çeşitlerimizle ayakkabılarınızı yapar hazırlamaktayız. Ayaklarınızın yapısına göre uygun üretilen kalıplar sayesinde ayakkabı kullanımlarınızda her hangi bir problem yaşamanız da önleniyor olmaktadır. Bu yaz tatil da sezonuna girilmeden önce ayakkabılarınızı kişiye göre özel tasarım sipariş kalitemiz ile yenileyebilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi