Yaz Aylarında Giyilen Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Yaz Aylarında Giyilen Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Sıcak yaz aylarında önemli gün ve gecelerde tercih edilen gelinlik ayakkabıları için sıradışı seçenekler hazırladık. Kapalı ve yağışlı havalarda olduğu kadar yaz aylarında ve cıvıl cıvıl görünen bir ortamda da seçeceğiniz gelinlik modellerine uygun ayakkabıların hangi renk ve modelde seçim yapabileceğinizi bu belirtilen modeller arasından değerlendirebilirsiniz. Gelinlik ile ayakkabının uyumu kadar ayağınıza sağlayacağı rahatlık da dikkat edeceğiniz detaylar arasında yer alıyor.

 

GELİNLİĞE UYGUN YAZLIK AYAKKABILAR

 

Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Kıyafetiniz uzun ve gösterişli ise tercih edeceğiniz gelinliğe uygun desen ile hazırlanan topuklu gelinlik ayakkabısını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Topuk boyunun istenilen uzunluk ve kalınlığa sahip olması da kişinin tercihine göre farklılık göstermekte. Yani boyu uzun gösterecek gelinlik ayakkabılarının özel sipariş verilerek yaptırılması da mümkün.

Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Yazlık Modeller

Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri – Yazlık Modeller

Topuk uzunluğu kadar üzerindeki desen ve model stili de gelinlik ve nikah kıyafeti için belirleyici bir alan olmakta. Gelinlik ayakkabısı sipariş vererek ve özel olarak yaptırarak topuğun uzunluğunu da kişiye özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz.

 

Platformlu Gelinlik Ayakkabıları

 

Topuğun uzunluğuna ek olarak ön kısımda yer alan platformun desteği sayesinde daha uzun görünmenize imkan sağlar. Platform görünüm ve rahatlık açısından hafif materyallerle oluşturulduğunda kullanımı oldukça hafif ve ferah olacaktır.

Platformlu Gelinlik Ayakkabıları

Platformlu Gelinlik Ayakkabıları

İstediğiniz gelin ayakkabı seçeneğinde gizli platformlu ayakkabı seçenekleri ile dilediğiniz uzunluk ve yüksekliğe sahip gelin ayakkabısı siparişi de verebilirsiniz.

 

Düz Tabanlı Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

 

Topuksuz olsun rahat ve kullanışlı görünsün istiyorsanız gelinlik ayakkabısı seçiminde taban yapısı olarak düz seçenekleri değerlendirmelisiniz. Düz tabanlı gelin ayakkabılarında ayak rahatlığı kadar kolay kulanım için de tercih sebebi olurken, converse taban ve babet gelinlik ayakkabıların kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Gelin Babet Ayakkabıları

 

Yükseklik ve boy uzunluğu konusunda hassasiyeti bulunmayanlar için tercih edilen gelin babetler, özellikle rahat kullanımı ile dikkat çekiyor.

Babet Gelinlik Ayakkabıları

Babet Gelinlik Ayakkabıları

Babet ayakkabıların tercih edilmesi kişiye özel olarak yapılması da ayak şekil yapınıza göre hazırlanması mümkündür. Sizler yaptırmak istediğiniz gelinlik babet ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp gelinlik ayakkabı sipariş hattı üzerinden bilgi vererek ayağınıza özel olarak yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi