Yaz Aylarında Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

Yaz Aylarında Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte insanlar daha rahat kıyafetler ve elbise tercihinde bulunurken kıyafete uygun yazlık ayakkabı modelleri seçerken özellikle ferah ve kullanışlı olmasına özen gösterirler. Yaz aylarının vazgeçilmez tercihi olan yazlık açık ayakkabılar özellikle üstü açık erkek ayakkabı modelleri ile sıcak havalarda ayağınızı daha serin ve şık gösterecek trendler arasında yerini almaktadır. Bayanlara özel yazlık açık ayakkabılar ise yine elbiseye uygun ve şık görünüme sahip açık Stiletto ayakkabılar başta olmak üzere düz tabanlı yazlık bayan ayakkabılar ile şık bir görünüme sahip modeli kıyafetinize kombinleyebilirsiniz.

Yaz Aylarında Giyilebilecek Erkek Ayakkabı Modelleri

Sıcak havalarda erkeklerin şık ve rahat ayakkabı tercihlerinde özellikle erkek keten ayakkabıları ve soft bir yapıya sahip olan deri ayakkabıları seçebilir, ayağı sıkmayacak hafiflikte hazırlanmış olan ayakkabılar alınmalıdır.

Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Yaz Aylarında En Çok Kombinlenen Ayakkabı Modelleri

Sıcak havaların en fazla sevilen ayakkabı türleri kuşkusuz sandalet ve açık türde hazırlanan ayakkabı modelleridir. Bay ve bayanların özellikle sıcak havalarda sandalet tarzı ayakkabı modellerine olan ilgileri ayak rahatlığı ve şıklığı bir arada tutan bu model için vazgeçilmez tercih olmuştur.

En Çok Kombinlenen Yazlık Ayakkabı Modelleri

En Çok Kombinlenen Yazlık Ayakkabı Modelleri

İstanbul’da Yazlık Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

İstanbul’un çeşitli semtlerinde özel ayakkabı siparişi yaparak yaz aylarında ayağınızı rahat ettirecek olan Asil Kundura, başta Türkiye’nin dört bir yanına özel ayakkabı yapımı ve ısmarlama ayakkabı üreterek bay ve bayan sipariş ayakkabı hizmeti sağlıyor. Beyoğlu, Bahçelievler, Eminönü, Kartal, Üsküdar, Beşiktaş, Kağıthane, Florya, Kadıköy, Bakırköy, Kartal, Tuzla gibi birçok semt ve ilçeden ayakkabı siparişi vererek yaz aylarına uygun ayakkabı yaptırmak isteyenler 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattımıza, yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini göndererek istedikleri tür yazlık ayakkabı modelini özel olarak sipariş verebilirler.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura