Yaz Aylarında Giyebileceğiniz Erkek Ayakkabı Modelleri

Yaz Aylarında Giyebileceğiniz Erkek Ayakkabı Modelleri

Havaların ısınması ile yaz aylarında giyilen erkek ayakkabılar sizlerle buluşuyor. Peki kıyafete uygun ayakkabı modelleri için nereden alırım sorusuna nasıl yanıt bulacağınız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sizler için yazlık erkek ayakkabı yaptırmak ve ısmarlama ayakkabı hizmetinden faydalanmak için alt kısımdaki online sipariş sistemini hazırladık. Türkiye’nin her noktasına hakiki deri ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura, erkeklerin arayıp da bulamadığı her ayak numarasına özel ayakkabılar imal ediyor.

Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabılar – Yazlık Ayakkabı Modelleri

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılın da trend ayakkabı modelleri arasında açık renkli deri ayakkabılar göze çarpıyor. Özellikle erkeklere özel yazlık ayakkabılar arasında dikkat çeken taba renkler ve açık tonlu ayakkabı modelleri ilgi görmekte. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında olan Asil Kundura, kişiye özel handmade ayakkabılar konusunda profesyonel hizmet veriyor.

Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabılar Yazlık
Çok Tercih Edilen Erkek Ayakkabılar Yazlık

Çok tercih edilen erkek ayakkabılar konusunda sipariş vererek dilediğiniz renk ve ayak numarasına göre istediğiniz standartlarda yaptırabiliyorsunuz.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabılar

Derinin gerçek mi yoksa suni mi olup olmadığı konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, bilinen ve marka değeri yüksek ayakkabıları tercih etmek akıllı bir seçenektir. Tabi buna alternatif bir seçenek olan özel ayakkabı yaptırmak da kaliteli gerçek deri ayakkabı yaptırmak için uygun bir tercih alanını oluşturur.

Gerçek Deri Erkek Ayakkabı Modelleri
Gerçek Deri Erkek Ayakkabı Modelleri

Dünyanın en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura, istenilen her ayakkabı modelini dilediğiniz standartlarda üretme imkanına sahip.

Ismarlama Ayakkabı Fiyatları

El yapımı ayakkabı yaptırmak oldukça popüler. Günümüzde ısmarlama ayakkabı siparişi vererek kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura, birinci sınıf kaliteye sahip gerçek deri ayakkabı üretim hizmeti sağlıyor. Sizler de ısmarlama ayakkabı fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş ayakkabı hattından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi