Van’da Ayakkabı Yapan Yerler

Van’da Ayakkabı Yapan Yerler

Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konular arasında nasıl ayakkabı yaptırabilirim sorusudur. Van’da yaşayan ve ayakkabı arayan vatandaşlarımız istediği ayakkabıyı artık diledikleri renkte özel olarak yaptırabilecek. Hazır ürün almaktan ziyade, istediğim ayakkabıyı dilediğim renk ve ayak numarasına göre yaptırabilir miyim diyenler için Asil Kundura kişiye özel ayakkabı sipariş sistemi ile sizlere yardımcı oluyor.

 

Doğu Ve Güneydoğu Anadolu’da Ayakkabı Yapan Firma

 

Türkiye’nin her yerinden sipariş vererek istediğiniz ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemimize gönderiyorsunuz. Sonraki aşamada ise varsa ayağınızdaki sorunu, ayak numaranızı ve diğer detayları belirterek istediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz. El yapımı ayakkabıların diğer fabrikasyon ayakkabılardan farklı olan yanı, kişiye özel üretilebiliyor olmasıdır. Yani rengini ve ayak numarasını istediğiniz şekilde belirleyerek hemen hemen her ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz. Ayağında şekil bozukluğu ya da ortopedik sorunlar bulunan vatandaşların da özel ayakkabı sisteminden faydalanarak her ayakkabıyı yaptırabilmeleri de mümkün.

 

Van Merkez ve İlçelerinde Ayakkabı Yaptırabilmek İçin;

 

Kaliteli ve özel ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz fakat Van merkez veya ilçesinde bulunduğunuz için nereden ve nasıl ayakkabı yaptırırım diye merak ediyorsanız Asil Kundura ile iletişime geçerek istediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Sahibi olmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numarasını alt kısımdaki iletişim numarası üzerinden göndermeniz yeterlidir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi