Uzun Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Uzun Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kadınlar için doğru elbise seçimi kadar elbisenin altına tercih edilecek ayakkabının önemi de oldukça büyüktür. Bir partiye ya da herhangi bir daha davete katılırken, hatta sıradan bir sahil gezisinde bile seçilen elbisenin altına uygun ayakkabı modelinin giymesi gerekiyor. Peki, 2017 modasına göre uzun elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir?

 

Uzun Elbisenin Altına Ayakkabı Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Uzun elbisenin altına ayakkabı tercih ederken tercih edeceğiniz ayakkabıyı kendi boyunuz ve elbisenin boyuna göre belirlemeniz gerekiyor. Elbisenin boyu ayakkabınızı tamamen kapatıyorsa, elbisenin altına kalın topuklu ya da platform ayakkabılar tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Elbisenin altına giydiğiniz ayakkabı dışarıdan görünmeyeceği için elbisenin rengi ile uyumlu sıradan bir topuklu ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Ancak giyeceğiniz topuklu ayakkabının ince topuklu olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü ince topuklu ayakkabılar uzun elbisenin eteklerine daha kolay takılır ve bu yüzden düşünmenize neden olabilir.

Elbisenin boyu ayak bileklerinde bitiyorsa, yani elbisenin altına giydiniz ayakkabı dışarıdan görünüyorsa boyunuzu kesmeyecek topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bilek detaylı topuklu ayakkabıları burada tercih edebileceğiniz gibi yine ince topuklu ayakkabıları tercih etmemeniz gerekiyor. Eğer boyunuz normalden daha uzun ise elbisenin altına uzun topuklu ayakkabılar tercih etmeniz boynuzu çok abartı şekilde uzun gösterecektir. Boyu uzun bayanların uzun elbisenin altına kısa topuklu ayakkabılar ya da direkt olarak sandalet tercih etmesi gerekiyor. Sandaletler hem elbisenin altında şık görünecek hem de boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeyecektir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi