Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Bayanların ayakkabı seçimlerinde şık ve tasarım olarak estetik topuk seçimleri ve elbise seçimlerine uyumlu tarz model alternatifleri gibi pek çok konuda, zengin içeriklerimiz ve çeşitlerimizle kişiye özel sipariş hizmetimiz büyük ilgi görüyor. Tamamen el yapımı işçilik kalitesiyle özenle en kaliteli seçilmiş malzemeler eşliğinde ürettiğimiz bu özel koleksiyon ayakkabılar farklı ve ayrıcalıklı olmak isteyen siz bayan ayakkabı severler için önemli bir fırsat. Dilediğiniz modeli dilediğiniz tasarımda ve 1. Sınıf kalitede özel malzemeler ile tasarlıyor sizler için yapıyoruz.

El Yapımı Bayan Topuklu Ayakkabılar

Bayanlar İçin Klasik Ayakkabı Seçenekleri

Günlük yaşantıda bayanlar için kullanımı rahat klasik görünüme sahip şık ayakkabı seçeneklerini yüzlerce farklı modelde sizler için üretiyoruz. Yüksek taban seçenekleri, dolgu ve feta tabanlar gibi çok çeşitli alternatif seçeneklerimizi sizlerin tercihlerine sunuyoruz. Spor görünümlü klasik ayakkabı model seçeneklerimizde en çok ilgi gören tercihlerden bir tanesi.

Özel Tasarım Bayan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Şık ve Özel Tasarım Bayan Günlük Ayakkabı Modelleri

Birbirinden şık ve yeni trend spor bayan ayakkabı modellerini sizler için yenileyen Asil Kundura, tamamen 1. Sınıf kalitede malzemeler ile tasarlıyor siz ayakkabı sever bayan müşterilerimizin beğenisine ve ilgisine sunuyoruz. Bir çok çeşit renk ve aksesuar alternatifleri ile seçimlerinize farklılık ve değişiklik katacak özel bayan spor modeller üretimimizde yer alan en çok ilgi gören modellerin başında görüyor.

Kişiye Özel Bayan Topuklu Ayakkabılar

Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya adreslerimizden ve web internet mağazamızdan görsel ürün kalitemizi ve el yapımı işçilik detaylarımızı inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş numaramızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi