Topuklu Ayakkabılar, Pantolon ve Etekler ile Nasıl Kullanılır?

Topuklu Ayakkabılar, Pantolon ve Etekler ile Nasıl Kullanılır?

Topuklu ayakkabılar tüm kıyafetleri zarifleştirir. Daha ince ve uzun görünmenizin yanı sıra seçtiğiniz kombinleri şık bir görünüme ulaştırır. Günlük kıyafetlerle tercih edildiğinde ise sıradan çizgiden çıkarır ve özenli görünmenizi sağlar. Peki topuklu ayakkabılar pantolonlarla nasıl kullanılır Hangi pantolonla hangi topuklu ayakkabılar kullanılmalıdır Nasıl etekler ile kullanılır topuklu ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir?

 

İspanyol Paça Pantolon

 

İspanyol paça pantolonlarla topuklu ayakkabılar oldukça yakışır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta seçeceğiniz topuklu ayakkabıların, pantolonun paçasının altında kalmasıdır. Yani topuklu ayakkabının görünmemesi gerekiyor. Bu şekilde bacak boyunuz uzun görünecek ve basen probleminiz varsa nötrleyecektir. İspanyol paça pantolonların altına yüksek topuklu ayakkabılar tercih edebileceğiniz gibi, uzun boylu bir bayansanız standart topukta kullanabilirsiniz.

 

Dar Paça Pantolon

 

Dar paça pantolonlar fiziğinizi ortaya çıkarması bakımından oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Dar paça pantolonlar her topuklu ayakkabı ile kombinlenir. Stiletto ve tek bantlı topuklu ayakkabı modelleri ile tercih edeceğiniz zaman pantolonun bilek boy formunda olması daha hoş görünmesini sağlar. Aynı zamanda çorap çizmeler, bilek boy botlar da paça boyu önemsenmeksizin oldukça hoş bir seçim olacaktır.

 

Mom Jean Boyfriend

 

Mom jean, boyfriend gibi pantolonlar stiletto ile kombinlenir. Bilek boy botlarla ile de tercih edilebilir olan eski tip pantolonlar genellikle salaş bir kombinin parçası olacağı için bu havayı stiletto oldukça yerinde kırar ve şık görünmenize olanak sağlar.

 

Sigaret Pantolon

 

Sigaret pantolonlar klasik bir görünüm için tercih edildiği için stiletto ile kombinlenebilir. Bunun dışında tek bantlı topuklu ayakkabılar ile gideceğiniz mekana göre değişen bir alternatifi vardır.

 

Kalem Etek

 

Belki de topuklu ayakkabının en çok yakıştığı parça kalem etektir. Kalem etek denince akla ilk gelen topuklu ayakkabı ise stilettodur. Bilindiği üzere stiletto kalem etek ile bütünlük oluşturur. Bunun dışında bootie, çorap çizme, az platformlu topuklu ayakkabılar ve tek bantlı zarif topuklu ayakkabılar ile kullanılır.

 

Mini Etek

 

Mini eteklerin topuklu ayakkabı da geniş bir skalası vardır. Genel olarak tüm topuklu ayakkabılar ile kullanılır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bacak boyunuzu uzun göstermesi ve kesmemesi gerekmesidir. Çorap çizmeler, topuklu botlar, stilettolar, bootieler ile kullanılabilir.

 

Midi Boy Etek

 

Midi etekler oldukça şık parçalardır. Topuklu terlikler, stilettolar, yarım botlar ile tercih edilebilir. Burda da dikkat etmeniz gereken husus eğer kısa boylu bir bayansanız terlik, stiletto veya yarım bot seçiminde sizi daha uzun gösterecek topuk oranında tercih yapmanız olacaktır.

 

Uzun Etek

 

Uzun etekler de ispanyol paça pantolonlar gibi uzun ve ince görünmeniz için avantajlı parçalardandır. Platform topuklar, stilettolar, bootieler her türlü topuklu ayakkabının yakışabileceği bir tercih olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi