Toptan Ayakkabı Üretimi ve Fiyatları

Toptan Ayakkabı Üretimi ve Fiyatları

Kaliteli ayakkabıları nereden ve nasıl alırım sorusuna toptan ayakkabı hizmeti sunan Asil Kundura yanıt oluyor. Üstelik Türkiye’nin en iyi ayakkabı üretimi konusunda firma ve mağazaları araştıranlar için toptan ayakkabılar Asil Kundura farkı ile sizlerle buluşuyor.

Toptan Ayakkabı Üreticileri – Asil Kundura

Topuklu Bayan ayakkabılardan tutun da kösele erkek ayakkabılara kadar birinci sınıf kalitede ürünlere toptan fiyatlarda ulaşabilirsiniz. Üstelik istediğiniz sayıda ve modellere göre üretimler de Asil Kundura farkı ile mümkün olmakta.

Zonguldak'ta Toptan Ayakkabı Siparişi
Toptan Ayakkabı Siparişi

İnternet üzerinden satış yaparak para kazanma fikri içinde olanlar, mağaza ve dükkanları bulunanlar, İnstagram ve facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden ayakkabı satışı yapanlar için istenilen ayakkabı modelleri yine istediğiniz sayıda üretiliyor.

Toptan Üretim Ayakkabı Fiyatları

Kaliteli ve estetik görünüme sahip ayakkabıların toptan fiyatları için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Topuklu stiletto ayakkabılardan tutun da kösele ve deri erkek ayakkabılar için toptan ayakkabı fiyatları için uygun rakam ve detaylara ulaşabilmek de mümkün.

Toptan Ayakkabı Üretimi İstanbul
Toptan Ayakkabı ÜretimiYorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi