Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı tarzlarından bir tanesi de topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar hem farklı birçok tarza uyum sağlıyor hem de kadınların daha dikkat çekici görünmesini sağlıyor. Siz de kendi tarzınıza uygun topuklu ayakkabı modelleri sayesinde daha dikkat çekici bir kombin elde edebilirsiniz.

 

Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Tek bantlı topuklu ayakkabı modelleri genelde daha zarif kombinlerde tercih ediliyor. Bu topuklu ayakkabıların bilek detaylı olması, kıyafet üzerindeki sadeliği ortadan kaldırarak yarattığınız kombinin daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Tek bantlı topuklu ayakkabıları kullanırken dikkat etmeniz gereken en temel nokta, ayakkabı ile birlikte tercih edeceğiniz elbisenin fazla abartılı olmamasıdır. Daha sade tarzda elbiselerle birlikte tek bantlı topuklu ayakkabı modellerini tercih ederek dikkat çekici ve zarif bir kombin elde edebilirsiniz. Zarif elbiseleri daha hareketli bir hale getirmek için tek bantlı topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Daha dikkat çekici ve gösterişli elbiselerle birlikte ise daha sade topuklu ayakkabı modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Dikkat çekici elbiselerle birlikte tek bantlı topuklu ayakkabıların tercih edilmesi ortada bir karmaşıklık durumu yaratıyor ve bu sayede hem elbise hem de ayakkabı dikkat çektiği için kombininiz hak ettiği ilgiyi çekemiyor. Bu yüzden tercih ettiğiniz parçaların da birbirini dengelemesi gerekiyor. Bu yüzden kendinize özel bir kombin yaratırken giyeceğiniz elbise ve ayakkabı seçimini doğru yapmanız gerekiyor.

 

Özel Tasarım Tek Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Piyasada hazır ayakkabı üretimi yapan birçok firma bulunuyor. Ancak bu ayakkabı modelleri genelde birçok kadın tarafından tercih edildiği için kişiye daha sıradan bir görünüm sunuyor. Siz de daha sıradan modeller yerine kendinize özel ayakkabı modelleri yaptırarak sadece sizde olan ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Topuklu ayakkabıların bilindiği gibi birçok farklı türü bulunuyor. Bu ayakkabılara dilerseniz WhatsApp üzerinden fotoğrafını 0534 526 7907 numaralı müşteri destek hattımıza ileterek dilerseniz de sadece istediğiniz topuklu ayakkabının tarzını bildirerek sahip olabilirsiniz. Asil Kundura olarak özel tasarım ayakkabı sektöründe verdiğimiz uzun hizmetlerin sonucunda kazandığımız deneyimlerle birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Vereceğiniz ayakkabı siparişlerinde istediğiniz ayakkabı birebir üretilirken, en kısa sürede kargo ile kapınıza kadar servis ediliyor. Sizin ise tek yapmanız gereken ayakkabının ne zamana hazır olmasını istediğinizi belirtmeniz.

Özel topuklu ayakkabı siparişi verirken çeşitli ayak sorunlarınız varsa buna çözüm olması için ortopedik ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Ortopedik ayakkabılar birebir sizin ayak ölçülerinize ve özelliklerine göre tasarlanacağı için daha sonrasında ayaklarınıza da herhangi bir sorun yaşatmıyor. Gün içerisinde ayaklarınız ayakkabı içerisinde çok fazla kalıyorsa ayak ağrıları ve terleme gibi sorunlar için de ortopedik ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ortopedik ayakkabılar ayaklarınızı ağrıtmayacağı için ayak sorunlarına ve yanlış ayakkabı seçimine bağlı olarak ortaya çıkan çeşitli vücut problemlerinin de önüne geçecektir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi