Tek Bantlı Bayan Ayakkabı Modelleri

Tek Bantlı Bayan Ayakkabı Modelleri

Stil ve görünüm olarak farklı ayakkabı çeşitleri sizleri bekliyor. Dilediğiniz bayan ayakkabı modellerini tek bantlı, çift bantlı veya farklı seçeneklerde yaptırabilirsiniz. Nasıl bayan ayakkabısı yaptırırım sorusuna yanıt olarak 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş ayakkabı sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bantlı Bayan Ayakkabılar

Bilekten desenler ve saran bantlı bayan ayakkabılar yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Bantların bilekteki uyum ve zarafeti de derinin kalitesi kadar önemli. Herhangi bir yerde gördüğünüz ve oldukça beğenilen bayan ayakkabılar özel olarak yaptırılabilir. Nasıl bayan ayakkabısı yaptırırım sorusuna alt bölümdeki iletişim sistemi üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

Özel Üretim Bilekten Bantlı Ayakkabı Modelleri

Tasarımdan tutun da renk ve görünüm çizgilerine kadar dilediğiniz düzenlemeyi yaptırabilirsiniz. Ayak şekil yapınızda belli sorunlar varsa bunun için de üzülmenize gerek yok. Sizler için en kaliteli ayakkabılar müşterilerinin istediği şekilde üretebilen Asil Kundura Bayan Ayakkabı Modelleri konusunda 7-24 hizmetinizde.

Bantlı Bayan Ayakkabı Modelleri

Çift bantlı bayan ayakkabı seçeneklerine göre daha kullanışlı olan tek bantlı ayakkabılar kadınların son dönemde ilgi gösterdiği seçenekler arasında. Bantlara uygun toka ve aksesuarlar da kişiye özel olarak kullanılabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi