Taşlı Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi / Ankara – İstanbul

Taşlı Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi / Ankara – İstanbul

Evlenmek isteyen bayanların hayalinde güzel bir gelinlik ve gelinliğe uygun bir gelin ayakkabısı yatar. Tabi ayağınıza o önemli gün için yaptıracağınız gelinlik ayakkabısı şıklık ve görüntüsünün zarafeti kadar rahatlık ve konforu ile de ön planda olmalıdır. O gece ayağınızın rahat bir ayakkabı içinde olması önemli. Giydiğiniz gelinlik ayakkabı modeli daha ilk saatinde ayağınızı sıkmaya başladıysa, hiç rahat edemediğiniz gibi, o güzelim düğünü de berbat etmeye aday bir tercih olmuş olacaktır. Asil Kundura özel gelinlik ayakkabısı siparişi ile istediğiniz gelin ayakkabı modelini özel olarak yaparak adresinize teslim ediyor. Herhangi bir problem çıkması durumunda ürünler yüzde yüz garanti kapsamında olduğu için tekrar yeni bir düzenleme yaptırma avantajına da sahip oluyorsunuz. Dükkanları gezerek ayağınıza uygun bir gelin ayakkabı modelini aramak yerine, istediğiniz modeli, istediğiniz ayak numarasına göre, istediğiniz renk ve tasarımda özel ayakkabı siparişi sistemimiz ile yaptırabiliyorsunuz.

 

gelinlik ayakkabı modelleri

gelinlik ayakkabı modelleri

 

Gelin adayları için büyük bir avantaj oluşturan bu özel ayakkabı sipariş hattı ile 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden whatsApp ile iletişim kurarak veya doğrudan arayıp iletişime geçerek de siparişinizi oluşturabilir, bilgi alabilirsiniz. Sadece gelin ayakkabı siparişi değil, istediğiniz her ayakkabı siparişi için de hizmet veren asil kundura, profesyonel ekip sistemi, 1. sınıf malzeme ve işçilik ile kaliteyi ayağınıza sunuyor. Türkiye’nin her noktasına özel sipariş ayakkabı hizmeti sağlayan firma, 30 numaradan 50 numaraya kadar tüm ayak numaralarına göre ayakkabı siparişi yapabilmekte. Bu yönü ile size büyük bir avantaj sunan Asil Kundura ile ayak sağlığı ve kalite bir arada.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi