Taraklı Ayaklar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Taraklı Ayaklar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Ayağınızda bir problem var ve bu problemden dolayı ayakkabı almakta zorlanıyor musunuz? Kemik, tarak ve nasır gibi problemli ayaklar için özel ayakkabı siparişi yapıyor, en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Taraklı ayaklar için özel ayakkabı siparişi vermek isteyenler aşağıdaki yorum bölümünden veya aşağıdaki telefon numaraından iletişim kurabilirler. İstediğiniz il ve ilçeye ayakkabı siparişi verebilir, dilediğiniz ayakkabı modelini ayağınıza göre yaptırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş hattımız ile iletişime geçmenizdir. Erkek ve bayan ayakkabı siparişi için en doğru adres olarak bilinen Asil Kundura, profesyonel üretim kadrosu ve tasarımcıları ile kaliteli ayakkabıyı ayağınıza getirmeye devam ediyor. Bundan böyle istediğiniz bir modeli dilediğiniz renk ve ayak numarasında yaptırabilirsiniz.

 

Kimi zaman AVM’leri, dükkan ve mağazaları didik didik ederiz. Fakat istediğimiz ayakkabıyı ya bulmakta zorlanırız veya bulduğumuz ayakkabının ayak numarasını ayağımıza uyduramayız. Asil kundura 30 ‘dan 50 numara olan ayak numarasına kadar ayaklar için özel sipariş ayakkabı yapmakta. Üstelik ayağıda problem olan müşteriler, problemlerin fotoğrafını whatsApp üzerinden gönderdiğinde nokta atışı dediğimiz sipariş sistemi ile dilediği ayakkabıya ayağına uygun şekilde ulaşabilmekte. Sipariş detayları ve iletişim için yukarıda vermiş olduğumuz numaradan bağlantı kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi