Takım Elbiseye Uygun Erkek Ayakkabı Modelleri – Sipariş Ayakkabı

Takım Elbiseye Uygun Erkek Ayakkabı Modelleri – Sipariş Ayakkabı

Özel geceler, toplantı ve önemli görüşmeler, nişan ve düğün gibi şık görünüş gerektiren anlarda üzerinizde bulunan takım elbiseye uygun ayakkabı modelleri için sıra dışı bir tasarım hazırladık. Erkekler için takım elbise ayakkabıları, kıyafetten daha çok şıklığın temsili olacağı kesin. “Dost başa, düşman ayağa bakar” sözünü hatırladığımızda kıyafete uyumlu erkek ayakkabısı almak veya yaptırmak için çok önemli bir fırsatı sizler için getirdik.

 

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Erkek Takım Elbiseler İçin Ayakkabı Kombinleri

 

İş yerinizde ve önemli bir toplantıda üzerinizdeki kıyafet ne kadar şık olursa olsun, eğer ki kıyafete uygun kaliteli bir ayakkabı ayağınızda yoksa, vay halinize demektir. Kıyafeti ayakta tutan ilk bakışta ayağınızdaki ayakkabılar olacağından, takım elbiseye uygun ayakkabı seçimi çok önemlidir.

 

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Lacivert Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Düğün, toplantı ya da kritik bir öneme sahip iş görüşmesi için üzerinizde bulunan lacivert takım elbiseye uygun ayakkabı modelleri arasında tercihleriniz bir hayli kabarık. Size en uygun model ve trend ayakkabıları belirlemeye çalıştık. Beğendiğiniz ya da aklınızda bulunan farklı bir modeli sizin için özel olarak da yapabiliyoruz. Bunun için aşağıda yer alan telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Siyah Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Yalnızca lacivert değil, koyu ve siyah takım elbiseye uygun ayakkabı modelleri içinde tokalı, fermuarlı ve düz klasik ayakkabı modelleri de yer almakta. Üzerinize giyeceğiniz elbisenin ayakkabı ile uyumu kadar renk seçimi ve ayak rahatlığı da önem arz etmekte. Siyah bir takım elbisenin altına seçeceğiniz ayakkabının uyumluluğu kadar kaliteli duruşu da, üstünüzdeki kıyafetin ağırlığına, şıklığına şıklık katacaktır.

 

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Takım Elbiseye Uygun Ayakkabı Siparişi Vermek;

 

Çok önemli bir nişan, düğün, toplantı ya da görüşmeniz var. Takım elbiseyi belirlediniz, fakat elbiseye uygun ayakkabı bulmakta zorluk mu çektiniz? Üzülmeyi bırakıp bizimle 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş numaramızdan iletişim kurarak istediğiniz renk ve modelde ayakkabının siparişini verebilirsiniz. İster topuklu ayakkabı, klasik ayakkabı, isterseniz fermuarlı ve bağcıklı ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

 

AYAKKABI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN..
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi