Takım Elbise Altına Erkek Bot Tercihleri

Takım Elbise Altına Erkek Bot Tercihleri

Özel bir geceye katılmak ya da bir düğün davetinde kış gününde giymek istediğiniz takım elbisenin altına çok kaliteli bir bot modeli ile uyum sağlamayı planlıyorsunuz. Fakat gün içerisinde sürekli olarak düşünüp acaba takım elbise altına nasıl bir bot modeli tercih etmeliyim sorusunun cevabını bulmakta zorlanıyorsanız sizlere özel olarak kombine ettiğimiz erkek bot modelleri arasından dilediğiniz model seçeneğini sipariş verebileceğiniz çok özel bir sistem hazırladık.

Takım elbise altına erkek bot siparişi verebileceğiniz Asil Kundura Ayakkabı Siparişi 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp bot sipariş hattı ile iletişim kurup bot siparişlerinizi kolay ve güvenilir şekilde verebilirsiniz.

 

Takım Elbiseye Uygun Bot Modelleri

 

Kıyafetiniz ile uyumlu olacak bir bot modelinin renk ve stili kadar kalitesi de oldukça dikkat edilmesi gereken konudur. Ayakkabının kaliteli olması görünüm ve estetik sahibi olması ile doğru orantılı olarak yorumlanmış olsa da kıyafete uygun bot alan birinin öncelikli olarak botun kaliteli bir deri ve özel bir tabandan yapılmış olmasına dikkat etmesi gerekir.

Satın alınan bot modelinin deri kalitesi kadar iç astarının özelliği ile elbisenizi uygunluğu kalite olarak ortaya koyacak kriterler arasında yer almaktadır.

 

Siyah Elbiseye Uygun Erkek Botlar

 

Satın alınan siyah bir kıyafetin altına yine siyah bir bot tercihinde bulunmak klasik bir seçenek olsa da erkeklerin yoğun olarak bot alırken siyah ağırlıklı bir kullanıma sahip olduğu bilinen bir gerçek.

Siyah Elbiseye Uygun Bot Modelleri - 1

Siyah Elbiseye Uygun Bot Modelleri – 1

 

Lacivert Elbiseye Uygun Bot Modelleri

 

Farklı bir tasarım ile lacivert takım elbise alan biri için uyum sağlayacak renkte erkek bot modeli tercihinde bulunmak hayli zor olmasa gerek. Lacivert renge uygun bot almak ve özel sipariş vermek için 0534 526 79 07 numaralı bot sipariş hattı üzerinden de dilediğiniz erkek bot modelini sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

Lacivert Elbiseye Uygun Bot Modelleri -2

Lacivert Elbiseye Uygun Bot Modelleri -2

Gri Takım Elbise İle Giyilebilecek Botlar

Kalite ve şıklığı bir arada görmek isteyen erkeklerin modayı dikkatle takip ettiğini biliyoruz. Modanın her yıl farklı renk ve stilde renk desenini kullanması ile kıyafete uygun ayakkabı seçimi için önemli kılmakta.

Üzerinizde şık ve gösterişli bir şekilde duran gri takım elbiseye uygun bot modeli araştırırken rengin aykırı olmamasına dikkat edin.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi