Taba Rengi Erkek Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Taba Rengi Erkek Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Bugün ayağıma ne giysem diyen bir erkeğin ayağına yakışan, hangi renk olursa olsun kıyafete uygun ayakkabı modeli tercih etmesi en doğrusudur. Sizi ve duruşunuzu yansıtan bir ayakkabı tercihi kadar, ayakkabınızın kalite ve rahatlığı da önemli yer tutmaktadır. Tabi bunların tamamını bir arada bulmak oldukça zor olsa taba rengi erkek ayakkabı modelleri için size en uygun kalıp ve stili hazırlıyor, adresinize gönderiyoruz. Taba rengi ayakkabı siparişi vermek için yapılması istenenler, aşağıdaki iletişim numarası ya da sipariş linkinden bizlerle iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz ayakkabı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Taba Rengi Erkek Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Fiyatları;

 

Taba rengi ayakkabı fiyatları diğer ayakkabı renk türlerine göre farklılık göstermekte. Kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak için kıyafetinizin renginin fotoğrafını bizimle paylaşmanız durumunda dilediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Her kıyafete uyarlayabileceğiniz taba rengi erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları konusunda firmamızdan bilgi alabilir, aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Taba Rengi Ayakkabı Modelleri

Taba Rengi Ayakkabı Modelleri

Kış aylarındaki bayan ve bay taba bot modelleri ile şıklığı bizimle yakalamak için yapmanız gereken info@asilkundura.com.tr mail adresimizden veya 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş hattımızı arayarak ya da whatsapp ile mesaj göndererek bilgi alabilir, ayakkabı siparişi vermek için iletişim kurabilirsiniz. Ürünlerimiz hazırlanırken büyük bir titizlik ile modelleri hazırlanmakla birlikte, 1. sınıf kaliteye sahip malzemeler ile yapılan ayakkabılarınız belirtilen gün ve tarihlerde adresinize gönderilir.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi