Süet Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Süet Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Kaliteli ve şık ayakkabı giymek kadar onların bakımı ve temizliği de önemlidir. Süet ayakkabı temizliği nasıl yapılır ve süet ayakkabı nasıl temizlenir sorularına sizler için yanıt bulacağız. Süet ayakkabı bildiğiniz üzere tüylü gibi görünen ve normal deri ayakkabılara göre daha farklı bir görünüme sahip özel deri türleridir. Deri ayakkabıya nazaran daha çabuk toz tutan ve kirlenme olasılığı daha yüksek olan süet deriler temizlik konusunda bazı aşamalardan geçirilir. Süet ayakkabının temizlenebilmesi için fırça ve sünger yardımıyla bu sorundan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

 

Süet Derinin Temizlenmesi

 

Öncelikli olarak tel fırçayla süet derinin üzerini aşağı yukarı olacak şekilde fırçalayıp tozun üzerinden uçması için hafifçe silkeleyin. Sonrasında süngeri sabunlu su ile köpürterek suyunu sıkın ve köpüğü hafifçe bastırarak süetin yüzeyini temizleyin. Fön makinesi ile fazla yaklaştırmadan uzak mesafeden kurutma işlemini tamamlayın. Eğer elinizde süet boyası bulunuyorsa bu kurutma işleminin sonrasında yüzeyini hafif hafif boyayarak tekrar doğal kurumaya bırakabilirsiniz. Böylece süet ayakkabıyı temizleyip eskisi gibi aynı ışık ve tazelik de korumanız mümkün olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi