Su Geçirmez Erkek Bot Siparişi

Su Geçirmez Erkek Bot Siparişi

Soğuk havaların en büyük düşmanı su geçirmez bot erkek modelleri ve özel siparişi bilinmektedir. Erkeklerin soğuk kış günlerinde özellikle su geçirmeyen bot yaptırmak ve almak istemeleri gayet doğal. Bay ve bayan bot modelleri içinde su geçirmeyen özel deri ve tasarımlar ön plana çıkarken, erkekler en çok fermuarlı bot modelleri alanında tercihte bulunmakta. Nedeni ise kolay kullanım olduğu açıkça görülmekte. Su geçirmeyen bağcıklı erkek botu modelleri ise yine birbirinden özel seçenek ve renk trendleri ile yoğun ilgi görmektedir. Botun su geçirmez özelliğe sahip olabilmesi için birçok kriteri yapısında barındırması gerekir. Bunları başlıca sıralayacak olursak,

 

1-) Ayakkabı derisinin su geçirmez özelliğe sahip olması

 

2-) Ayakkabı içinde yer alan astarın yine aynı standartlarda su geçirmez özelliği yapısında bulundurması,

 

3-) Ayakkabı derisi ile astarı arsında kalan bölüme özel su geçirmez telanın kalitesi,

 

Gibi önemli kriterler, botun su geçirmez özelliği için olmazsa olmaz seçeneklerdendir. Tabi bunların yanı sıra unutulmaması gereken ana tema, taban kalitesidir. Ayakkabının tabanı ne kadar kaliteli olursa, o kadar su geçirmez özelliğe sahip olacaktır.

 

Su Geçirmez Erkek Bot Siparişi Vermek

 

Ayağınıza uygun bir bot yaptırmak ve özel bot siparişi vermek için doğru yerdesiniz. Yaptırmak istediğiniz bot modelinin fotoğrafını aşağıda yer alan whatsapp numaramızdan bize göndermeniz, bot siparişi vermeniz için yeterli olacaktır.

özel sipariş ayakkabı

özel sipariş ayakkabı

Ayak yapınıza en uygun şekilde hazırlanan su geçirmez erkek botları, belirtilen en kısa zaman içinde adresinize gönderiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi