Su Geçirmeyen Çizme Modelleri – Çizme Siparişi

Su Geçirmeyen Çizme Modelleri – Çizme Siparişi

Bayanların özellikle dizüstü çizme tercihleri havaların soğuması ile birlikte artış gösterirken, su geçirmeyen çizmeler için dilediğiniz çizme modelleri özel sipariş olarak yaptırılabiliyor. Bu yılın en çok ilgi gören sıradışı dizüstü çizme modelleri arasında fermuarlı çizmeler oldukça yoğun ilgi görmesinin nedeni kullanımının kolay olmasından kaynaklı olduğu bilinmekte. Kıyafete uygun bayan çizme modelleri arasında su geçirmez deri ayakkabı ürünleri ile bot ve deri çizmeleri araştıran bayanların öncelikli olarak kaliteyi araştırdığı da biliniyor. Bu yılın en fazla araştırılan ve satın alınan kaliteli çizme modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için büyük bir titizlikle araştırdık.

 

Su Geçirmez Çizme Modelleri

 

Çizme alırken soğuk ve kar-yağmur-su geçirmeyen özelliklere dikkat etmek kadar çizmenin kolay bir kullanıma sahip olması da önemlidir. Bayanların ayakkabı, bot ve çizme satın almak ve çizme sipariş vermek konusunda erkeklere göre oldukça titiz ve detaycı olması, kaliteye olan düşkünlüğü olarak yorumlansa da kıyafete uygun çizme modelleri için renk ve stil daha belirleyici olduğu kesin.

 

Bayan Fermuarlı Çizme Modelleri

 

Fermuarın ayakkabı, bot ve çizme modellerinde oldukça sık tercih edilmesinin nedeni, kullanım kolaylığının ilk sırada olmasıdır. Fermuarlı çizmeleri giyerken ve ayaktan çıkarırken kolaylık sağlaması, özellikle de bayanlar tarafından fermuarlı çizme modellerinin yoğun şekilde kullanılması için geçerli bir neden olarak görülmekte.

Fermuarlı Çizme Modelleri - 1

Fermuarlı Çizme Modelleri – 1

 

Fermuarlı çizmeler arasında kısa ve uzun dizüstü bayan çizmeler kıyafetinizin renk ve zevkinizin tercihine göre seçilebilmekte.

 

Bağcıklı Bayan Çizmeler

 

Estetik bir görünüm arıyorsanız kullanım kolaylığını bir kenara bırakıp şıklık ve moda öncelikli planda olanlar için bağcıklı bayan çizme modellerinin oldukça yoğun kullanılması söz konusu. Kıyafete uygun kombin çizmeler için bağcık uzunluğu ile çizmenin rengi seçim konusunda sizleri yönlendirebilmekte.

Bağcıklı Çizme Modelleri - 2

Bağcıklı Çizme Modelleri – 2

 

Taba ve siyah çizme modellerinin ağırlık kazandığı son yıllardaki tasarlanan çizme modelleri arasında vizon renkler de bayan çizme modellerinde oldukça ilgi görüyor.

 

Bayanlara Özel Çizme Siparişi Vermek İçin;

 

Çok beğendiğiniz bir çizme modeli var ve bu çizmeyi ayağa özel olarak kaliteli bir şekilde yaptırmayı düşünüyorsanız Asil Kundura özel çizme siparişi konusunda sizlere 7-24 yardımcı olmaya devam ediyor. Birinci sınıf kaliteye sahip özel çizme yaptırmak için 0534 526 79 07 Nolu WhatsApp çizme sipariş hattı üzerinden dilediğiniz çizmeyi özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Üstelik 30 numaradan başlayıp 45 – 46 – 47 – 48 – 49 hatta 50 numaraya kadar büyük numaralarda da özel çizme yaptırabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi