Su Geçirmeyen Bot Modelleri

Su Geçirmeyen Bot Modelleri

Özellikle soğuk ve yağışlı havaların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alan erkek ve bayan botlar kış aylarında ayakların sıcak kalması için ilgi görmekte. Bot alırken dikkat ettiğimiz en önemli kriterlerin başında botun su geçirmeyen bir özellikte olması geliyor. Siz bir bot araştırması yaparken alacağınız botun su geçirmez özellikte olmasına dikkat etmez iseniz,  kışın ve yağışlı havalarda büyük problemler ayağınızı karşılayacaktır. Bay ve bayan bot üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi derinin su geçirmez özellikte olması kadar önem arz etmekte. Bu yılın en çok tercih edilen su geçirmeyen bot modelleri ve özel renk trendlerini sizler için araştırdık.

 

Su Geçirmez Bayan Botlar

 

Kadınların erkeklere göre daha hassas ve titiz bir araştırma yaptığı düşünülen ayakkabı sektöründe, bot alırken su geçirmez ve soğuğa karşı dayanıklı bot almak için oldukça dikkatli oldukları bilinmekte. Bot satın alırken zeminden uzak ve yüksek bir platforma sahip olması ayağın yerden uzaklığı ile rahat bir ayak arasında paralellik söz konusu. Yani platformlu bayan botlar ayağınızın daha sıcak kalması ve kar-çamur-yağmur gibi konulardan korunması adına önemli. Özellikle kolay kullanım açısından su geçirmez fermuarlı bayan bot modelleri konusunda tercih yapmanız, su geçirmez bot siparişi verebilmeniz artık çok kolay. Bayan bot siparişi için 0534 526 79 07 numaralı bayan bot sipariş hattımızdan iletişim kurup dilediğiniz u geçirmeyen bot siparişi için iletişimi kurarak bilgi alabilirsiniz.

 

Su Geçirmeyen Erkek Bot Modelleri

 

Erkeklerin de en az bayanlar kadar ayak sıcaklığına dikkat ettikleri bilinirken, erkekler özellikle şıklık ve görünüm açısından daha estetik bot modellerine eğilim göstermekte. Kış aylarında su geçirmeyen erkek bot modelleri için stil ve görünüşü ile fermuarlı ve bağcıklı erkek bot modelleri tercih edilmeli, su geçirmeyen bot siparişi için alttaki iletişim numaramızdan istediğiniz erkek bot siparişi için iletişim kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi