Sorunlu Ayaklara Özel Ayakkabı Yapımı

Sorunlu Ayaklara Özel Ayakkabı Yapımı

Bir kaza sonucu veya doğuştan gelen bir ayak sorununuz bulunuyorsa, ayağınızın şekli bozuk ve herhangi bir ayakkabı kalıbına uygun değilse dert etmeyin. Asil Kundura sizin ayak yapınız için özel tasarım ayakkabı hizmeti sağlıyor. Sorunlu ayaklara özel olarak ayakkabı yaparak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor. Ayağı taraklı ve sıradışı kemik yapısı olan kişiler için ayak yapısına özel kalıp hazırlanarak istediğiniz ayakkabının artık sahibi olabilmeniz mümkün. 

Sorunlu Ayaklar İçin Ortopedik Ayakkabı

ayağında şekil bozukluğu bulunan kişiler, “ayağıma uygun ayakkabıyı nasıl bulurum” diye hayıflanmadan Asil Kundura’nın özel ayakkabı sipariş sistemi üzerinden istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabileceksiniz. Peki ayağıma nasıl olacak bu ayakkabı diyenlere cevabımız ise, ayağınızın fotoğrafını üstten ve yandan çekerek 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemi üzerinden göndermeniz gerekecektir.

Sorunlu Ayaklara Özel Ayakkabı Yapımı

Sorunlu Ayaklara Özel Ayakkabı Yapımı

Sorunlu bir ayağınız olması demek, istediğiniz ayakkabıyı giyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece ayağınıza uygun kalıbın yapılması ile istenilen her ayakkabı modeline sahip olabilmeniz mümkün.

Taraklı Ayaklar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Ayak kemik yapısı taraklı ve geniş olanlara özel ayakkabı yapımı Asil Kundura’da mevcut. Yani taraklı bir ayağınıza var ve her ayakkabıyı giyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, taraklı ayaklara özel olarak ayakkabı hazırlıyoruz. Zaman içinde geniş ayakkabı kullanarak ayağının daha geniş ve taraklı bir görünüme sahip olanlar, bunun önüne geçmeleri ilerleyen zamanda imkansız bir hal alır. Yani kullanacağınız ayakkabının kalıp şekli, ayak yapınızın ilerleyen yıllarda oluşum ve gelişimi için de önemlidir. Bu yüzden ayakkabı seçiminde aşırı sıkan veya aşırı geniş ayakkabı seçimi yerine, ayak şeklinizi bozmayacak model ve kalıplar seçmeniz isabetli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi